تصویری؛ رونمایی از طرح‌های جدید «Dior» در کاخ ورسای

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ماریا گراتسیا چیوری، طراح ایتالیایی، با ابتکار و خلاقیت دکوراسیون و نمایش از مجموعه جدید خانه «کریستین دیور» برای فصل پاییز و زمستان سال 2021 در تالار کاخ ورسای فرانسه رونمایی کرد. این طراح ایتالیایی لباس رسمی در طرحی جدید، مجموعه‌ای از کت‌های آبی رنگ کشمیری را رونمایی کرده است. تلفیقی زیبا مزین به دو رنگ قرمز و سفید.

طرح جديد ديو
طرح جديد ديو

پارچه « lamé» رنگین‌کمان و نخ‌فلزی«Lurex» با بافت ژاکارد جلوه‌ای از درخشش فلزی را به این طرح متقارن اضافه می‌کند، به طوری که پارچه‌های ساخته شده از نخ‌های طلایی و نقره‌ای رنگارنگ و بسیار زیبا به نظر می‌رسند.

طرح جديد برند ديو
طرح جديد برند ديو

در این مجموعه جدید، رنگ سیاه بر گوناگونی نمونه‌های به نمایش گذاشته شده در راهروهای تالار کاخ ورسای، از دامن تا ژاکت «بار» تزئین شده با الگوی «کاناژ»، به عنوان یکی از نمادهای خانه «دیور»، خودنمایی می‌کند

طرح جديد برند ديو
طرح جديد برند ديو

به دلیل شرایط بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در فرانسه، ما با طراح «ماریا گراتزیا کوری»، طراح مجموعه‌های «کریستین دیور»، از طریق برنامه Zoom صحبت کردیم. او گفت اضافه کردن رنگ قرمز باعث درخشندگی کت‌ها در طرح جدید « دیور » شده است.

طرح جدید برند دیو
طرح جدید برند دیو

این مجموعه همچنین شامل لباس‌های شبانه در لایه‌های مختلف و رنگ‌های زیبای پیراهن‌ها که با الگوی گلدوزی انگلیسی و جوراب‌های سفید بابی که دنیای کودکی را تداعی می کنند، می‌شوند.

طرح جديد برند ديو
طرح جديد برند ديو

نمایش مجموعه جدید کریستین دیور برای پاییز و زمستان آینده با الگوی گل رز با الهام از طراحی‌های موجود در آرشیو این خانه مد ادامه می‌دهد و داستان «زیبا روی و وحشی» را به ذهن متبادر می‌کند.

طرح جديد برند ديو
طرح جديد برند ديو

گفته می‌شود، از زمانی که ماریا گراتسیا چیوری به‌عنوان رئیس هنری خانه دیور منصوب ‌شده، دیور شاهد تغییرات بسیاری شده است، که علاوه بر حفظ میراث این خانه مد برجسته، توانسته طراحی‌های جدیدی را به آن اضافه کند. مجموعه پاییز 2021 در تالار کاخ بسیار زیبا و چشم‌نواز ورسای فرانسه برگزار شد، تا به لطف معماری درخشان این کاخ، این مجموعه دیور نیز زیباتر جلوه کند.

طرح جديد برند ديو
طرح جديد برند ديو
Advertisement
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید