ویژگی جدید اینستاگرام، استوری شما را به نوشتار تبدیل می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

آخرین نسخه اینستاگرام، شامل یک ویژگی جدید و عجیب است. تکنولوژی جدیدی که استوری (داستان) را به متن نوشتاری تبدیل و روی صفحه نمایش می‌دهد.

ایده جدید اینستگرام یعنی تبدیل محتوای استوری به متن نوشتاری، باعث می‌شود که محتوای فیلم و درک وقایع گفتاری آن برای افراد ناشنوا یا کم شنوا آسان‎تر شود. این افراد به جای تلاش برای شنیدن کلمات در یک استوری، از طریق خواندن متن‌های روی صفحه محتوای استوری را خواهند فهمید.

«مت ناوارا» وبلاگ نویس فنآوری‌های مربوط به رسانه‌های اجتماعی درباره این ویژگی در توییتر خود نوشت: «ویژگی جدید اینستاگرام دقت و کیفیت بالایی دارد. اما ممکن است گاهی اوقات باعث بروز برخی غلط‌های املایی در متن شود.»

نزدیک‌ کردن فاصله‌ میان کاربران

کارشناسان امور تکنولوژی معتقدند راه‌اندازی ویژگی جدید اینستگرام به‌طور رسمی، برای گویندگان زبان‌های مختلف بسیار مفید خواهد بود چرا که این ویژگی فاصله میان سازندگان محتوای «استوری» و دنبال‌کننده‌ها (فالورها) را از بین برده و ارتباط بین آنها را ارتقاء می‌بخشد. البته هنوز مشخص نشده که این ویژگی جدید و عجیب چه زمانی وارد سیستم عملکرد اینستاگرام شود و آیا همراه با آن ویژگی‌ها و امتیازیات جدید دیگری هم به اینستاگرام افزوده می‌شود یا خیر.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید