تصویری؛ جدایی بدون جنجال ستاره موسیقی بریتانیا از همسرش

پایان مسالمت‌آمیز 7 ساله زندگی عاشقانه «ادل» با «سایمون»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
4 دقيقه (Reading time)

«اَدل» (Adele) خواننده و ترانه‌سرای مشهور بریتانیایی، به طور رسمی و بدون جنجال از همسر خود، «سایمون کونکی»، جدا شد.

به گزارش اسوشیتد پرس این زوج پس از 3 سال ازدواج و 7 سال زندگی مشترک اعلام کردند که با وساطت و به صورت دوستانه و مسالمت‌آمیز توافق کردند که به زندگی مشترک خود پایان دادند.

طبق این گزارش آنها متعهد شده‌اند که به کمک همدیگر فرزند 8 ساله خود را با عشق و محبت بزرگ کنند.

با توجه به اسناد طلاق که روز چهارشنبه نسخه‌ای از آن به دست خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده است، «آدل ستاره» در هزینه حضانت پسر 8 ساله خود مشارکت خواهد کرد.

همچنین در این توافق سیمون کونیکی متعهد شد که هزینه تأمین فرزندشان که پیشتر یعنی از زمان جدایی تا روز طلاق رسمی را از «آدل» مطالبه نکند.

این زوج که در آگوست سال 2019 از هم جدا شدند و ماه بعدش ادل تقاضای طلاق کرد. هفته گذشته یک قاضی در لس آنجلس مراحل طلاق را به پایان رساند. طبق این اسناد، آدل و کونیکی از میانجی‌گری دوستانه برای طلاق خود استفاده کردند.

آنها هر دو از حق درخواست حمایت همسر چشم پوشی کردند و هر دو با حضانت مشترک حقوقی و مادی پسرشان آنجلو متولد 2012، موافقت کردند.

طبق گزارش روزنامه‌هایی که رویدادهای زندگی آدل و همسر سابق او را دنبال می‌کردند این زوج، پیشتر گفته بودند خواهان حل و فصل مسائل خود بدون مراجعه به دادگاه‌ هستند.

گفتنی است که آدل در طول دوران زندگی با سیمون نام قانونی و اصلی خود که «آدل آدکینز» است را حفظ کرده بود.

اَدل، 32 ساله، در سال 2016 و پس از 5 سال نامزدی و زندگی مشترک با کونکی که فعال و صاحب یک موسسه خیریه برای امور بشردوستانه است، ازدواج کرد.

اَدل یکی از پرطرفدارترین خوانندگان حال حاضر جهان است و با آلبوم‌های موفق و پرفروشش با نام‌های «19»، «21» و «25» شناخته می‌شود. او جوایز موسیقایی متعددی را به خاطر صدای سحرانگیزش دریافت کرده است. اَدل اولین آلبوم خود با عنوان «19» را در سال 2008 منتشر کرد. اولین آهنگ این آلبوم «Hometown Glory» نام داشت. آهنگ و ترانه‌ای که اَدل در سن 16 سالگی نوشته بود. او در سال 2009 جایزه گرمی را در بخش بهترین هنرمند تازه وارد و بهترین اجرای زن در موسیقی پاپ دریافت کرد. آلبوم دوم اَدل با عنوان «21» نیز در سال 2011 منتشر شد. این آلبوم نیز شش جایزه گرمی، دو جایزه بریت اوردز و سه جایزه آمریکن میوزیک اواردز را برای اَدل به دنبال داشت.

بعد از 3 سال جدایی از دنیای موسیقی، اَدل سومین آلبوم خود با عنوان «25» را در سال 2015 منتشر کرد که با 17.4 میلیون نسخه فروش به پرفروش ترین آلبوم سال تبدیل شد. وی همچنین در سال 2013 جایزه اسکار بهترین موسیقی اورجینال را برای فیلم «اسکای فال» (Skyfall) دریافت کرد و در مراسم پذیرش این جایزه از همسرش سایمون تشکر کرد. وی در پایان جملات خود روی صحنه چنین گفت: «و مرد من، دوستت دارم عزیزم». اما به نظر می‌رسد که عشق این دو بعد از 7 سال به پایان رسیده و این دو ترجیح داده‌اند بی سروصدا از هم جدا شده اما پسرشان را در کنار هم بزرگ کنند.

طبق اسناد دادگاه ادل ستاره آواز بریتانیایی و سایمون بنیانگذار «لايف ووتر» (Live Water)، اکنون برای همیشه از هم جدا شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید