فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • تصويرى؛ رونمایی از جدیدترین مُد برند «هرمس» برای زمستان آینده

  جین و چرم مواد اصلی  تشکیل دهنده لباس‌های مُد جدید «هرمس» است

  منبع: دبی-العربیه فارسی

  خانه مد هرمس «Hermes» فرانسوی که یکی از قدیمی ترین برندهای دنیای مد دنیا است و پیشینه‌ای بسیار غنی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است، به دلیل شرایط بهداشتی مربوط به بیماری همه گیر کرونا ، مجموعه جدید خود را عملا از طریق فضای مجازی در شبکه اینترنت معرفی کرده است.
  این گروه با تلفیق میان فناوری، رقص و مد معاصر در یک نمایش زیبا که بیانگر تکیبی از هنر و زیبایی زنان از نژادهای مختلف از سراسر جهان است را برای عشاق و هواداران این برند عرضه کرد.

  مجموعه‌ای از لباس‌های جدید برند «هرمس» برای زمستان آینده مجموعه‌ای از لباس‌های جدید برند «هرمس» برای زمستان آینده

  مدیران این خانه مد در اقدامی جدید و جالب توجه غرفه نمایشگاه را با جعبه‌های نارنجی که نمایانگر رنگ‎های خانه «هرمس» که در سال 1837 در پاریس فرانسه تاسیس شد تزئین کردند.

  نادیج ونهی سپولسکی مدیر خلاق این خانه مد، تلاش کرد که در این نمایش بین رقص‎های معاصر از سه قاره مختلف اروپا، آمریکا و آسیا و مد لباس‌های زنان آماده شده برای پاییز و زمستان آینده نوعی هماهنگی ایجاد کند.هرمس شاهد زمامداری شش نسل از یک خانواده در دوران طولانی فعالیت خود بوده است. این برند موفق که فعالیت خود را با تولید زین و دیگر محصولات چرمی سوارکاری آغاز کرد، امروزه بیش از هر چیز به کیف های زیبا و لوکس خود معروف است.

  این نمایش با گروهی از زنان جوتم و زیبا که با لباس جین سرمه‌ای ظاهر شدند، آغاز شد و به دنبال آن گروهی دیگر از زنان با مدهای ولرم و رنگ‌های آجری ، قهوه‌ای و سیاه به نمایش درآمدند . دقت در بافت پارچه های خام و لوکس و تبدیل آنها به مد مدرن که ترکیبی از سادگی و تجمل است مورد توجه عاشقان این برند، قرار گرفت.

  چرم ظریف ماده اصلی تعداد زیادی از مجموعه زمستانی این مد بود این مدل گاهی زیپ روی آن گذاشته می شد ، و گاهی اوقات علاوه بر مربع های نرم ، نقاط کوچک «پولکا» یا دکمه‌های مخصوص قرار می گرفت.

  کمربندهای نازک چرمی که کمر زیبای زنان را مشخص می‌کردند نیز به عنوان لوازم جانبی استفاده شده است. نماش زنان با کفش‌های ساقه بلند چرمی همراه بود. برخی از مد‌ها با گردنبند و کیف‌های چرمی کلاسیک تزئین شده بودند.

  خانه مد «هرمس» به طور همزمان و بدون در نظر گرفتن فاصله جغرافیایی و اختلاف وقت بین شرق و غرب کره زمین، مجموعه جدید خود را در سه شهر بزرگ جهان یعنی پاریس، نیویورک و شانگ‌های چین به نمایش گذاشت.

  hermes-windows-by-leila-menchari-600x411 hermes-windows-by-leila-menchari-600x411

  گفتنی است که خانه مد هرمس که یکی از قدیمی ترین برندهای دنیای مد است پیشینه ای بسیار غنی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. این برند معروف هرمس شاهد زمامداری شش نسل از یک خانواده در دوران طولانی فعالیت خود بوده است. این برند موفق که فعالیت خود را با تولید زین و دیگر محصولات چرمی سوارکاری آغاز کرد، امروزه بیش از هر چیز به کیف‌های زیبا و لوکس و کابشن‌های چرم و شلوارهای زیبای زنانه خود معروف است.

  در حال حاضرکمپانی قدرتمند هرمس به چنان موقعیتی در عرصه جهانی رسیده است. این برند بیش از 240 شعبه بزرگ در سراسر جهان و مشتریان مشهوری همچون مدونا ، کیم کارداشیان، ویکتوریا بکهام، نیکول کیدمن و جولین مور دارد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران