ولی‌عهد سعودی و وزیر خارجه روسیه آخرین تحولات منطقه را بررسی کردند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی چهارشنبه 10مارس 2021 با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه آخرین تحولات منطقه را بررسی کردند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) در دیدار میان شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی و سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه که چهارشنبه در ریاض برگزار شد، روابط دوجانبه میان دو کشور دوست، زمینه‌های همکاری مشترک و راهکار‌های حمایت و توسعه آن در زمینه‌های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی و هماهنگی تلاش‌های انجام شده برای تقویت امنیت و ثبات در منطقه و جهان و علاوه بر آن تعدادی از مسائل دارای اهتمام مشترک، در این نشست بررسی شد.

در این نشست همچنین شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان وزیر انرژی سعودی، شاهزاده عبدالله بن بندر بن عبدالعزیز وزیر گارد ملی سعودی، شاهزاده خالد بن سلمان بن عبدالعزیز جانشین وزیر دفاع سعودی، شاهزاده فیصل بن فرحان بن عبدالله وزیر خارجه سعودی و مساعد بن محمد العیبان عضو شورای وزیران سعودی حضور داشتند.

از طرف روسی نیز میخائیل بوگدانوف فرستاده رئیس جمهوری روسیه به خاورمیانه و شمال آفریقا و معاون وزیر خارجه روسیه و سرگئی کوزلوف سفیر روسیه در پادشاهی عربی سعودی در این نشست حضور داشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید