مگان: خانواده سلطنتی بخاطر رنگ پوست پسرم قبول نکردند که عنوان شاهزاده داشته باشد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مگان مارکل، همسر شاهزاده هاری در مصاحبه جنجالی روز یکشنبه 8 مارس با «اپرا وینفری» از شبکه «سی‌بی‌اس» فاش کرد که اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا به دلیل نگرانی از میزان تیرگی رنگ پوست فرزندش «آرچی» قبول نکردند که او عنوان شاهزاده داشته باشد.

او افزود، در زمان بارداری اولین فرزند مشترکش با هاری، خانواده سلطنتی نگران این بودند که پوست بچه آنها چه رنگی است.

Advertisement

مگان گفت، موضوع دغدغه و نگرانی خانواده سلطنتی درباره رنگ پوست پسرم را به هاری گفته بودند و او به من منتقل کرد».

همسر نوه ملکه بریتانیا در بخشی از این مصاحبه افزود که خانواده سلطنتی سعی کردند او را ساکت کنند و نه تنها نتوانستند از او در برابر ادعاهای مغرضانه رسانه‌ها محافظت کنند، بلکه برای محافظت از دیگران نیز دروغ گفتند.

او در این مصاحبه اظهار داشت که به محض ازدواج با هاری همه چیز رو به خراب شدن گذاشت و من فهمیدم که نه تنها مورد حمایت قرار نگرفته‌‌ام بلکه آنها برای حمایت از اعضای دیگر خانواده نیز حاضر به دروغ گفتن بودند، آنها آماده نبودند که برای محافظت از من و شوهرم حقیقت را بگویند.

مگان فاش کرد که به دلیل پوشش رسانه‌ای بریتانیا در باره شخص او، چند بار به فکر خودکشی افتاده بود. او در مصاحبه با اپرا وینفری مشهورترین روزنامه‌نگار آمریکایی که یکشنبه شب پخش شد، خاطرنشان کرد، خانواده سلطنتی بریتانیا مانع کمک گرفتن او شدند.

نوه ملکه بریتانیا و همسرش از ماه مارس سال 2019 از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی این کشور استعفا دادند و در ایالت کالیفرنیا سکونت گزیده‌اند.

مگان مارکل آمریکایی و از مادری سیاه‌پوست است، پیش از ازدواج با «هاری» نوه ملکه بریتانیا به عنوان یک هنرپیشه فعالیت داشت. پس از ازدواج، او و شوهرش به ترتیب به عنوان «دوک» و «دوشس» ساسکس عضو خانواده سلطنتی شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید