کلوپ: لیورپول «بزرگتر» از آن است که لیگ برتر را فدای لیگ قهرمانان اروپا کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سرمربی تیم لیورپول اعلام کرد که تیمش «بزرگتر» از آن است تا از تلاش برای رسیدن به چهار تیم نخست لیگ برتر صرف‌نظر کند که فقط روی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کند.

بر اساس گزارش رویترز، یورگن کلوپ با یادآوری قهرمانی لیورپول در فصل گذشته در لیگ برتر گفت که در حال حاضر مصدومیت بازیکنان و ترکیب‌بندی نامناسب باعث شد تا آنها با 43 امتیاز از 27 بازی در رده هفتم قرار بگیرند. این تیم برای رسیدن به رده چهارم، چهار امتیاز کمتر از چلسی دارد که در رده چهارم قرار گرفته است.

اما شاگردان کلوپ می‌توانند با پیروزی در رقابت‌های امسال، راهی لیگ قهرمانان اروپا شوند.

کلوپ در یک کنفرانس خبری پیش از بازی خانگی روز یکشنبه مقابل فولام گفت: «ما هنوز به مرحله بعدی نرسیده‌ایم، بنابراین نمی‌توانم اکنون به قهرمانی در لیگ قهرمانان فکر کنم. باید مراحل سختی را پشت سر بگذاریم. فکر نمی‌کنم رسیدن به این هدف خیلی دور از دسترس باشد».

او افزود: «این هفته ما، سه بازی را با دو روز فاصله انجام می‌دهیم که کار سختی است. باید ببینیم که چه کسی می‌تواند یکشنبه بازی کند و سپس برای چهارشنبه تصمیم می‌گیریم، اما تصمیم‌گیری ما بر این اساس نیست که از صعود در لیگ برتر ناامید شده‌ایم، لیورپول خیلی «بزرگتر» از آن است که لیگ برتر را فدای لیگ قهرمانان اروپا کند».

کلوپ در ادامه گفت: «تیم ما هواداران زیادی دارد و ما هم پشت درهای بسته بازی نمی‌کنیم، ما موقع بازی مقابل دوربین‌ها هستیم تا مردم شاهد باشند که ما احساس مسئولیت داریم و برای پیروزی در هر بازی همه تلاش خود را می‌کنیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید