کودک‌ربای آمریکایی دستگیر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک مرد آمریکایی که دو کودک و چند بزرگسال را ربوده و آنها را با خودروی باری کوچک به مقصد نامعلومی در آتلانتیک می‌برد از سوی پلیس در یکی از بزرگراه‌های ایالت نیوجرسی متوقف و بازداشت شد.

به گفته پلیس مرد کودک‌ربا هنگام بازداشت دو کودک در قسمت جلوی خودرو به همراه داشت و دو بزرگسال در قسمت عقب که مخصوص حمل بار است، پنهان کرده بود.

پلیس محلی ایالت نیوجرسی پیش از دستگیری این مرد، تماسی ناشناس درباره کودک‌ربایی دریافت کرد. بعدها مشخص شد این تماس از سوی مردی 46 ساله به نام «جان ویلیامز» بوده و او همان مردی است که به همراه یک زن در قسمت عقب خودروی باری بودند. او به این دلیل با پلیس تماس گرفت که راننده با آمدن او به قسمت جلوی خودرو مخالفت کرده بود.

پلیس توانست با ردیابی تماس جان ویلیامیز موقعیت آنها را پیدا کرده و مرد کودک‌ربا را بازداشت کند. آنها با خودرویی که در شهر کینگستون اجاره شده بود از گاردن استیت پارکوی در نزدیکی تامز ریور و سمت آتلانیک در شمال در حرکت بودند.

دو کودک ربوده شده هم یک پسربچه 6 ساله و دختری 8 ساله بودند که پلیس آنها را در شرایط روحی، روانی بسیار نامساعد پیدا کرد. این دو کودک به شدت ترسیده، آشفته و پریشان بودند.

هنوز دلیل این کودک‌ربایی که در رسانه‌های آمریکا هم به شدت منعکس شد، مشخص نشده و پلیس هم برای حفظ حریم خصوصی این کودکان از انتشار جزئیات پرونده خودداری کرده ولی مرد کودک‌ربا به دلیل به خطر انداختن جان دو کودک بازداشت شده و قرار است در روزهای آینده به دادگاه تحویل داده شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید