.
.
.

کلوپ: از دست‌دادن هندرسون به علت مصدومیت ضربه سنگینی است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سرمربی تیم لیورپول اعلام کرد که از دست دادن جوردن هندرسون کاپیتان این تیم به علت مصدومیت «ضربه سنگینی» است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، پس از آنکه در بازی روز شنبه، کارآیی خط دفاع لیورپول در لیگ برتر به پایین‌ترین سطح ممکن رسید، هندرسون از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد.

تیم لیورپول در دربی روز شنبه در مرسی‌ساید با نتیجه 2-0 برابر اورتون شکست خورد.

بعد از اینکه ریچارلیسون در دقیقه دوم اورتون را جلو انداخت، هندرسون نیم ساعت بعد با شدت گرفتن مصدومیتش مجبور شد زمین را ترک کند.

در ادامه این بازی، پنالتی گیلفی سیگوردسون در 7 دقیقه مانده به پایان بازی، لیورپول را به اولین شکست خانگی خود مقابل اورتون از سال 1999 رساند.

کلوپ سرمربی تیم لیورپول پس از بازی به خبرنگاران گفت: «این یک ضربه سنگین است که هندو (جوردن هندرسون) را از دست دادیم، اما نیت (ناتان فیلیپس) یک بازی فوق‌العاده انجام داد، ما فقط سعی می‌کنیم برای بازی بعدی دوباره آماده شویم و تا 11 بازیکن داریم این کار را می‌کنیم».

او در ادامه افزود: «پسران هنوز پر از اشتیاق هستند، من این را می‌بینم. اما برای تغییر یک بازی فوتبال و گرفتن نتیجه باید در لحظات مناسب، دفاعی و تهاجمی بازی کنیم و این چیزی است که ما کم داریم».

گفتنی است، لیورپول برای چهارمین بار در چهار بازی متوالی در لیگ شکست خورده است، در حالی که این تیم همچنان از عنوان قهرمانی لیگ برتر دفاع می‌کند. از سوی دیگر، اورتون اولین پیروزی خود مقابل لیورپول را در 24 مسابقه در تمام رقابت‌ها به دست آورد.