تعداد فالورهای کریستیانو رونالدو به نیم میلیارد نفر رسید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

تعداد افرادی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس ایتالیا را دنبال می‌کنند به عدد خیره‌کننده نیم میلیارد رسید. او در توئیتر 91 میلیون فالور، در فیس‌بوک 148 میلیون فالوور و 125 میلیون لایک و در اینستاگرام 261 میلیون فالور دارد. در یوتیوب هم بیش از یک میلیون نفر رونالدو را دنبال می‌کنند.

تعداد بالای دنبال‌کنندگان رونالدو یونتووس را به تمدید قرارداد این فوتبالیست ترغیب کرده، زیرا صفحات او در شبکه‌های اجتماعی را یک پتانسیل بسیار ارزشمند در زمینه تبلیغات می‌داند.

Advertisement

مجموع درآمدهای تبلیغاتی رونالدو از حقوق اصلی بسیاری از ورزشکاران حرفه‌ای بیشتر است؛ به ویژه او حضور فعالی در همه زمینه‌های مدلینگ و مراقبت‌های بهداشتی دارد. او سه مرکز کاشت مو در پرتغال و اسپانیا دارد.

یوونتوس می‌کوشد از طریق خورخه مندز وکیل و مدیر برنامه‌های رونالدو او را به ادامه حضور در این باشگاه ترغیب کند و قراردادش فعلی‌اش که در ژوئن 2022 به پایان می‌رسد را برای 12 ماه دیگر تمدید کند. یوونتوس علیرغم انتشار گسترده کرونا و پیامدهای آن بر دنیای ورزش و اقتصاد، اعلام آمادگی کرده حقوق بسیار بالایی به رونالدو بپردازد، اما اعلام کرده که نمی‌تواند به مانند سابق 31 میلیون یورو در سال به او پرداخت کند.

در سوی مقابل هم به نظر می‌رسد رونالدو از زندگی در ایتالیا راضی باشد به ویژه اینکه او در زمستان‌ها به کوه‌های منطقه اوستا برای اسکی می‌رود و در تابستان‌ها با کشتی شخصی‌اش به فیاریجیو سفر می‌کند.

در سه سال گذشته‌ای که رونالدو در یوونتوس حضور داشته درآمدهای این باشگاه 15 درصد افزایش یافته و حضور شماره 7 سرشناس در این باشگاهحدود 130 میلیون یورو درآمد برای آنها در پی داشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم