سرمربی آرسنال رازی را درباره خانواده‌اش فاش کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

سرمربی آرسنال با فاش کردن رازی درباره خانواده‌اش اعلام کرد که آنها تهدیدهای آنلاین دریافت کرده‌اند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، میکل آرتتا آخرین نفر از افرادی است که در لیگ برتر بریتانیا از طریق اینترنت تهدید شده‌اند.

سرمربی تیم آرسنال فاش کرد که او و خانواده‌اش تهدیدهای آنلاین دریافت کرده‌اند، او در حال حاضر مشغول نظارت بر بازسازی ورزشگاه امارات است و دوران جدید موفقیت در لندن را آغاز کرده است.

آرتتا روز جمعه 12 فوریه 2021 در کنفرانس مطبوعاتی خود درباره تهدیدهایی که از طریق اینترنت دریافت کرده، گفت: «من فکر می‌کنم اگر بخواهیم همه آنچه را که در مورد ما نوشته شده است بخوانیم، احتمالاً باید روزهای زیادی در رختخواب بمانیم، من فکر می‌کنم همه ما در این صنعت در معرض این موضوع هستیم و به همین دلیل ترجیح می‌دهم که چنین چیزهایی را مطالعه نکنم زیرا لحظه‌ای که کسی بخواهد خانواده من را لمس کند، بیشتر بر من تأثیر می‌گذارد».

او افزود: «این اتفاق افتاد، باشگاه از آن آگاه بود و ما سعی کردیم کاری در مورد آن انجام دهیم».

استیو بروس رئیس نیوکاسل نیز اخیراً فاش کرد که از طریق شبکه‌های اجتماعی تهدید به مرگ شده است.

آرتتا در ادامه تصریح کرد: «وقتی برنده می‌شوی همه چیز زیبا و باورنکردنی است، اینکه بهترین مربی هستی اما وقتی می‌بازی کاملا برعکس است».

او با بیان اینکه وقتی این موضوع مربوط به من باشد، من می‌توانم آن را بپذیرم اظهار کرد: «اما وقتی خانواده درگیر شود، این یک داستان متفاوت است. من فکر می‌کنم این بسیار خوب است که مردم راههای زیادی برای برقراری ارتباط، بیان نظر و تعامل پیدا کرده‌اند اما تنها چیزی که می‌خواهم احترام است. انتقاد را با روشی محترمانه انجام دهید. شما مجبور نیستید کسی را کتک بزنید یا به کسی صدمه بزنید، فقط باید نظر خود را به بهترین شکل بیان کنید. وقتی انتقادی سازنده باشد، فکر می‌کنم همه می‌توانند انتقاد کنند، این بخشی از کار ما است، اما وقتی مردم فقط قصد آسیب رساندن دارند، آن وقت است که کمی احمقانه می‌شود».

اینستاگرام غول رسانه‌های اجتماعی اخیرا بیانیه‌ای را منتشر کرد که در آن بر انجام «اقدامات شدیدتر» برای افرادی که سخنان نفرت‌انگیز بیان می‌کنند و به دنبال سواستفاده هستند تاکید کرد. این شرکت متعلق به فیس‌بوک همچنین اعلام کرد که برای کمک به کنترل این موضوع با نهادهای دیگر همکاری خواهد کرد تا مانع فعالیت حساب‌های کاربری متخلف شود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم