کومان پس از گلزنی مسی این بازیکن را تحسین کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

سرمربی بارسلونا، تأثیری که مسی پس از تعویض و ورود به میدان در نتیجه بازی ایجاد کرد را ستود، این بازیکن توانست مدت زمان بسیار کوتاهی پس از پا گذاشتن در زمین، برای بارسلونا گلزنی کند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، رونالد کومان تغییر در بازی توسط لیونل مسی را پس از ترک نیمکت ذخیره و ورود به بازی و کسب پیروزی 3-2 مقابل رئال بتیس را تحسین کرد.

Advertisement

مسی بعد از اینکه در جمع بازیکنان تعویضی قرار گرفت، چراغ امیدی برای بارسلونا روشن کرد و گل تساوی را با باز کردن قفل دروازه رئال بتیس با ارسال عالی به ثمر رساند.

این بازیکن برنده شش بار توپ طلا، فقط 136 ثانیه پس از پا گذاشتن به زمین بازی گلزنی کرد و رکورد سریعترین گل پس از تعویض بازیکن در لالیگا را از آن خود کرد.

کومان پس از این بازی مسی را ستود و به خبرنگاران گفت: «من همیشه با بازیکنان صحبت می‌کنم و ایده‌های خود را با آنها در میان می‌گذارم، روز گذشته نیز با لیونل مسی صحبت کردم که آیا او از استراحت راضی است یا خیر و اگر ما در طول بازی به او احتیاج داشتیم، من قصد دارم او را وارد زمین کنم و این همان چیزی بود که در نهایت اتفاق افتاد».

او افزود: «ما با نتیجه 1-0 عقب بودیم و مسی فقط چند دقیقه بعد از ورود به زمین، نتیجه را کاملا تغییر داد و گل تساوی را به ثمر رساند و سپس در نیمه دوم چیزهای زیادی به بازی ما اضافه کرد».

گفتنی است، مسی احتمالا پس از ترک بارسا به پاری سن ژرمن یا منچسترسیتی می‌رود. او در هفت بازی گذشته خود در لالیگا 6 گل به ثمر رسانده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم