شایعات نقل و انتقال مسی به پاری سن ژرمن و منچسترسیتی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

با نزدیک شدن پایان قرارداد لیونل مسی با بارسلونا شایعاتی درباره انتقال این بازیکن به پاری سن ژرمن و منچسترسیتی منتشر شده که در حد شایعه باقی مانده و مورد تایید قرار نگرفته است.

وب‌سایت ورزشی گل به طور انحصاری گزارش داد که مهاجم آرژانتینی با کسی از باشگاه پاری سن ژرمن صحبت نکرده و هنوز در مورد آینده خود تصمیم نگرفته است.

بر اساس این گزارش، در میان شایعاتی که درباره آینده مسی وجود دارد، او با کسی از پی اس جی یا منچسترسیتی یا هر باشگاه دیگری ارتباطی برقرار نکرده و منتظر است تا پایان فصل تصمیم بگیرد در بارسلونا بماند یا جدا شود.

قرارداد مسی در تابستان به پایان می‌رسد و او با چندین باشگاه مطرح اروپایی از جمله قهرمان لیگ یک فرانسه و تیم‌های لیگ برتر ارتباط دارد.

با این حال، صحبت درباره هرگونه بحث و گفتگوی این بازیکن با پی اس جی زود است، زیرا مسی با باشگاه فرانسوی ارتباطی نداشته و با هیچ بازیکنی و یا مسئولی صحبت نکرده است، همچنین هیچ ارتباطی با منچسترسیتی-با مدیریت پپ گواردیولا رئیس سابق بارسا- برقرار نشده است.

در عوض، مسی منتظر است تا پایان فصل تصمیم بگیرد که در مورد آینده‌اش چه کاری انجام دهد و اینکه آیا قرارداد خود را با بارسلونا که کل دوران حرفه‌ای خود را در آنجا سپری کرده است، تمدید کند.

این در حالی است که مسی از حدس و گمان مداوم رسانه‌ها خسته شده است و می‌گوید این او خواهد بود که در پایان فصل با صراحت می‌گوید‌ و اعلام می‌کند که در فصل‌های آینده کجا بازی خواهد کرد.

او در حال حاضر آزاد است که با باشگاه‌های غیراسپانیایی صحبت کند و با توجه به اینکه قراردادش در تابستان به پایان می‌رسد- بازیکنان خارج از قرارداد در پایان فصل می‌توانند از یکم ژانویه به بعد با تیم‌های خارجی صحبت کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم