فوری

پخش زنده

انهدام یک گروه حوثی که 20 «عملیات تروریستی» در ساحل غربی یمن انجام داده بود

منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

نیروهای نظامی مشترک یمن در ساحل غربی این کشور روز چهارشنبه سوم فوریه 2021 اعلام کرد یک «تیم تروریستی حوثی» که به کار مین‌گذاری و انفجار می‌پرداخت و تا کنون 20 «انفجار تروریستی» در شهرستان‌های مخا و خوخه انجام داده‌اند، شناسایی و منهدم شد.

در بیانیه فرماندهی نیروهای نظامی مشترک یمن آمده که به زودی جزئیات بیشتری درباره روند انهدام این «تیم ترویستی» از جمله اعترافات نیروهای آن که تا کنون 20 «انفجار تروریستی» علیه شهروندان غیرنظامی و نیروهای نظامی مشترک در دو شهرستان مخا و خوخه انجام داده، منتشر خواهد شد.

در ادامه این بیانیه آمده که یمن در ماه‌های گذشته شاهد دستاوردهای امنیتی و اطلاعاتی چشمگیری بود که دستاوردهای نیروهای نظامی مشترک این کشور در حوزه‌های مختلف در ساحل غربی را تقویت می‌کند.

فرماندهی نیروهای نظامی مشترک یمن اعلام کرد که ساحل غربی این کشور بسیار مستحکم‌تر از آن است که نیروهای شبه‌نظامی وابسته به ایران بتوانند به آن نفوذ کنند.

بخش اطلاعات نیروهای نظامی مشترک به همراهی دیگر نهادهای امنیتی یمن در سال گذشته توانستند 4 تیم حوثی را شناسایی و منهدم کنند. در آخرین مورد یک تیم ویژه قاچاق اسلحه که با نیروهای سپاه پاسداران ایران در ارتباط بود و به سود حوثی‌ها اقدامات جاسوسی می‌کرد، شناسایی و منهدم شد.

تبلیغات

برگزیده های کاربران