.
.
.

نیمار: در پاری ‌سن‌ ژرمن می‌مانم و امیدوارم امباپه هم این کار را بکند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

نیمار خیلی واضح نشان داد که برای امضای قرارداد جدید با پاری سن ژرمن مصمم است و ابراز امیدواری کرد که کیلیان امباپه نیز همین کار را بکند و در پاری سن ژرمن باقی بماند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، نیمار فوق‌ستاره برزیلی پس از اینکه در سال 2017 از بارسلونا به مبلغ 222 میلیون یورو خریداری شد و به پاری سن ژرمن پیوست، بارها و بارها از بازگشت به اسپانیا و حضور در بارسلونا یا رئال مادرید سخن گفت، اما اکنون که این باشگاه‌ها با بحران اقتصادی حاصل از COVID-19 درگیر هستند، چشم‌انداز تحقق این امر، دور از دسترس است.

نیمار و امباپه، این دو بازیکن برجسته تا پایان فصل 2021-22 با پاری سن ژرمن قرارداد دارند.

مهاجم برزیلی در گذشته در پاریس ناراضی بود اما اکنون آینده خود را در پایتخت فرانسه می‌بیند، او در این باره گفت: «بله، امروز بسیار خوشحالم. من احساس خوشبختی می‌کنم. همه چیز تغییر کرده است. نمی‌توانم دقیقاً بگویم چرا. من نمی‌دانم که این من هستم یا چیزهای دیگر که تغییر کرده‌اند، اما امروز احساس خوبی دارم. من سازگار شده‌ام، احساس آرامش بیشتری می‌کنم و اینجا بسیار خوشحالم. من می‌خواهم در PSG بمانم و امیدوارم کیلیان هم بماند. البته این آرزوی همه طرفداران پاریس است. ما می‌خواهیم PSG تیم بزرگی باشد. من می‌خواهم همان کاری را که همیشه در پاریس انجام داده‌ام ادامه دهم، فوتبال بازی کنم و خوشحال باشم».

اگر نیمار و امباپه در پاری سن ژرمن بمانند و اگر شایعات انتقال لیونل مسی به ثمر بنشیند، این دو بازیکن در کنار هم، ترسناکترین خط حمله فوتبال جهان را تشکیل خواهند داد.