شکایت مسی و بارسلونا از رسانه منتشرکننده خبر قرارداد 555 میلیون یورویی مسی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

بارسلونا اعلام کرد پس از انتشار جزئیات قرارداد 555 میلیون یورویی مسی آماده است تا اقدامات قانونی را علیه رسانه منتشرکننده این خبر انجام دهد.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، روزنامه اسپانیایی ال‌موندو اسنادی را فاش کرد که شرایط قرارداد فعلی مسی در نیوکمپ را فاش می‌کند و قرار است در پایان ماه ژوئن منقضی شود.

Advertisement

بر اساس این گزارش، قرارداد چهار ساله بازیکن آرژانتینی که در سال 2017 آن را امضا کرد، شامل درآمد ثابت و پرداخت پاداش است که مبلغ 138 میلیون یورو درآمد سالانه را شامل می‌شود.

مسی در حال حاضر 510 میلیون یورو به جیب زده است، در حالی که 45 میلیون یورو دیگر قرار است در شش ماه آینده به دست آورد، با این حال ال موندو ادعا می‌کند که این بازیکن 33 ساله پردرآمدترین ورزشکار تاریخ ورزش حرفه‌ای است.

کاپیتان بارسلونا در حالی قرار است این تیم را ترک کند که بارسا در میان بدهی‌ها غرق شده و قادر به ادامه پرداخت دستمزد پرسود نیست.

مقامات باشگاه اما اکنون ضمن محکوم کردن تلاش برای بدنام کردن شخصیت و چهره مسی، قصد خود را برای شکایت از ال‌موندو به دلیل انتشار قرارداد مسی برای مردم بدون اجازه آنها اعلام کرده‌اند.

با توجه به اطلاعات منتشر شده امروز در روزنامه ال‌موندو، در رابطه با قرارداد امضا شده بین باشگاه بارسلونا و بازیکن لیونل مسی، این باشگاه از انتشار این سند ابراز تاسف کرد، زیرا این یک سند خصوصی است که با رعایت اصل محرمانه بودن نباید منتشر می‌شد.

در بیانیه‌ وب‌سایت رسمی بارسا آمده است: «باشگاه بارسلونا قاطعانه هر گونه مسئولیت در انتشار این سند را رد می‌کند و در مورد هرگونه خسارتی که ممکن است در نتیجه این انتشار ایجاد شود، علیه روزنامه ال‌موندو اقدامات قانونی مقتضی را انجام خواهد داد».

در ادامه بیانیه آمده است: «باشگاه بارسلونا حمایت مطلق خود را از لیونل مسی ابراز می‌کند، خصوصاً با هر گونه تلاش برای بی‌اعتبار کردن چهره او و مخدوش کردن نامش مقابله می‌کند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم