.
.
.

کمک 1.8 میلیون دلاری دستکش‌های برنی سندرز به امور خیریه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دستکش‌های سناتور برنی سندرز که در مراسم تحلیف جو بایدن ریاست‌جمهوری آمریکا به دست کرده بود، چیزی بیش از گرم نگه داشتن او کاربرد داشت و حالا باعث کمک 1.8 میلیون دلاری حاصل از فروش آنها به امور خیریه شده است.

طی روزهای گذشته، دستکش‌های سندرز بیش از 1.8 میلیون دلار برای خیریه‌ها در ورمونت جمع کردند، پس از انتشار گسترده عکس سندرز که ژاکت پارکا به تن داشت و دستکش‌های دستباف در مراسم تحلیف بایدن به دست کرده بود، طرفداران و مخالفان او به طور یکسان عکس سناتور را به قصد طنزپردازی در پوسترهای فیلم و حتی نقاشی‌های معروف قرار دادند.

کالاهایی که اکنون به علت عکس معروف، «رئیس سندرز» لقب گرفته، اولین بار پنج‌شنبه گذشته در وب‌سایت وی قرار گرفت.

اولین کالایی که روی وب‌سایت موجود شد در کمتر از 30 دقیقه به فروش رسید و هر کالای دیگری که اضافه شد، اندکی بعد به فروش رسید.

سندرز در این باره به سی بی اس نیوز گفت: «من و جین از تمام خلاقیت‌های نشان داده شده توسط افراد در طی هفته گذشته شگفت‌زده شدیم و خوشحالیم که می‌توانیم از شهرت اینترنتی من برای کمک به ورمونترهای نیازمند استفاده کنیم، اما حتی این مقدار پول نیز جایگزین اقدام کنگره نیست و من همه تلاش خود را در واشنگتن انجام خواهم داد تا اطمینان حاصل کنم که افراد کارگر در ورمونت و سراسر کشور در وسط وخیم‌ترین بحرانی که احتیاج به کمک دارند، به آنها کمک شود».

درآمد حاصل از فروش کالاهای سندرز قرار است مستقیما به خیریه‌های مختلف در ورمونت اهدا شود.

گفتنی است، دستکش‌هایی که سندرز استفاده کرده بود توسط جن الیس معلم مدرسه ورمونت درست شده بود و آنها را از مواد بازیافتی ساخته و یک جفت به سندرز هدیه داده بود.

الیس به سی بی اس نیوز گفت: «هنگامی كه [ساندرز] آنها را در مراسم تحلیف پوشید، سیلی از تقاضای مشتریان برای خرید این دستکش‌ها به من داده شد، در حالیکه معمولا در مراسم تحلیف از لباس‌های طراحان معروف لباس استفاده می‌شود اما برنی، با دستكش‌هایی كه من درست كردم در مراسم تحلیف شرکت کرد. من آنها را با چرخ خیاطی‌ای كه مادرم به من داد درست کردم».

برندان اسمیالوفسکی عکاس گتی ایمیجز، تصویر سندرز را ثبت کرده است، این آژانس عکس گفت که درآمد حاصل از فروش عکس را برای خرید غذا برای نیازمندان اهدا خواهد کرد

بیشترین بازدید موضوعات مهم