افشای مذاکره برای جذب مسی به تیم اسپانیول از سوی پوچتینو

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

پوچتینو برای اولین بار افشا کرد که پیش از این تیم اسپانیول برای جذب مسی مذاکره کرده اما به علت درخشش مسی در بارسلونا این باشگاه با انتقال این بازیکن به صورت قرضی مخالفت کرده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، مائوریسیو پوچتینو فاش كرد كه نزدیك بود لیونل مسی را به اسپانیول به صورت قرضی منتقل کنند در حالی كه او درباره شایعات مربوط به انتقال مسی به پاری سن ژرمن سكوت كرد.

گفته می‌شود در صورتی که مسی تصمیم به ترک بارسلونا در پایان فصل 21-2020، بگیرد قهرمان لیگ یک فرانسه در میان نامزدهای اصلی برای جذب این بازیکن است.

مسی پس از جنجال نقل و انتقالات تابستان گذشته، از تایید یا رد انصراف خود از تیم بارسلونا خودداری کرد، در حالی که خوان لاپورتا نامزد ریاست باشگاه بارسلونا ابراز امیدواری کرد که سابقه حضور قبلی مسی در نیوکمپ، او را متقاعد کند که مدت حضور خود را در باشگاهی که در سن 30 سالگی به آنجا پیوست، تمدید کند.

پوچتینو بیان کرد: «وقتی در اسپانیول یا ساوتهمپتون بودم، آرزویم این بود كه بهترین بازیکنان را در این باشگاه داشته باشم و مسی نزدیك بود كه به اسپانیول قرض داده شود، معامله به خوبی پیش رفته بود اما او نمایش خوبی در تیم خود ارائه داد و این باعث شد بارسلونا از انتقال او جلوگیری کند».

او که در حال حاضر سرمربی تیم پاری‌سن‌ژرمن است، درباره احتمال انتقال مسی به این باشگاه گفت: «باشگاه در تلاش است تا بهترین‌ها را حفظ کند و او آینده بزرگی در پیش دارد، کدام مربی نمی خواهد با امباپه کار کند؟ (امباپه و نیمار) هر دو از من استقبال کرده‌اند و من فقط می‌توانم از آنها برای استقبال گرم تشکر کنم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید