سعودی؛ سقوط پرتابه حوثی در یکی از روستاهای مرزی جازان 3 زخمی‌ بر جای گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

اداره دفاع غیرنظامی در منطقه جازان پادشاهی عربی سعودی شامگاه یکشنبه 17 ژانویه 2021 اعلام کرد در پی سقوط یک پرتابه نظامی شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران در یک روستای مرزی استان العارضه در منطقه جازان این کشور 3 نفر غیرنظامی زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) سرهنگ دوم محمد بن حسن آل صمغان سخنگوی اداره دفاع غیرنظامی در منطقه جازان این پادشاهی اظهار داشت که این اداره یکشنبه گزارشی مبنی بر سقوط یک پرتابه نظامی شبه‌نظامیان حوثی تروریست مورد حمایت ایران از داخل خاک یمن در یکی از روستا‌های مرزی استان العارضه در منطقه جازان دریافت کرد.

Advertisement

سرهنگ آل صمغان گفت که تیم‌های اداره دفاع غیرنظامی فورا به مکان حادثه اعزام شدند و تحقیقات‌ درباره این حادثه را آغاز کردند.

آل صمغان افزود که در پی سقوط این پرتابه حوثی و ترکش‌های حاصل از آن 3 غیرنظامی از جمله یک مرد و دو کودک زخمی شدند.

او در ادامه جراحت‌های وارده به این 3 نفر را متفاوت عنوان کرد و ضمن بیان این‌که همه مجروحان این حادثه برای درمان به بیمارستان منتقل شدند، حالی یکی از آنها را وخیم اعلام کرد.

این مقام محلی سعودی افزود که ترکش‌های حاصل از انفجار این پرتابه حوثی منجر به وارد آمدن خسارت‌هایی به یک خودرو غیرنظامی شده که در زمان وقوع حادثه در آن مکان بود.

این مسئول سعودی گفت که تیم‌های اعزامی بلافاصله پس از رسیدن به مکان حادثه تدابیر لازم در تعامل با چنین وضعیتی را اتخاذ کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم