محمد صلاح: می‌خواهم به جای 90 دقیقه 95 دقیقه بازی کنم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

محمد صلاح ستاره لیورپول اعلام کرد که علیرغم برنامه فشرده تیمش در فصل 2021-2020، می‌خواهد هر دقیقه بازی کند و به جای 90 دقیقه به مدت 95 دقیقه بازی کند.

شیوع ویروس کرونا باعث شد که مسابقات لیگ بریتانیا یک ماه دیرتر آغاز شود، به این معنی که تیم‌ها قصد دارند یک برنامه کامل را در زمان کمتری از حد معمول انجام دهند.

Advertisement

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول پیش از دیدار حساس فردا (17 ژانویه) مقابل منچستریونایتد، در گفت‌وگویی اظهار کرد که هنوز هم می‌خواهد تا آنجا که می‌تواند بازی کند.

صلاح به beIN Sports گفت: «من می‌خواهم هر دقیقه و هر مسابقه بازی کنم. من می‌خواهم 95 دقیقه بازی کنم، نه فقط 90 دقیقه! اما من به تصمیمات سرمربی احترام می‌گذارم».

صلاح در سه مسابقه اخیر لیورپول در لیگ برتر حضور داشت اما قرمزپوش‌ها در هیچ یک از این بازی‌ها پیروز نشده‌اند و به مقام دوم سقوط کرده و سه امتیاز از یونایتد عقب افتاده‌اند.

بعد از اینکه لیورپول فصل گذشته قهرمانی در لیگ را از دست داد، صلاح معتقد است که برنامه فشرده و کمبود هوادار در این فصل به معنای شانس بیشتر برای قهرمانی است.

این بازیکن گفت: «اکنون وضعیت به دلیل ویروس کرونا کاملا متفاوت است، زیرا هر تیم به دلیل غیبت هواداران از شانس برنده شدن برخوردار است. پیش‌بینی اینکه کدام تیم قهرمان لیگ برتر در این فصل می‌شود هنوز زود است. همه نزدیک هستند اما امیدوارم که دوباره برنده آن شویم».

از سوی دیگر، مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان در این فصل به لیورپول آسیب جدی وارد کرده است، زیرا این باشگاه از داشتن بازیکنان اصلی در پست دفاع از جمله ویرجیل ون دیک، جوئل ماتیپ و جو گومز به علت آسیب‌دیدگی، محروم شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم