شلیک به مدیر برق ناحیه جنوب در نزدیکی اهواز

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک منبع آگاه اعلام کرد که مدیر برق ناحیه جنوب در حد فاصل جاده بین آبادان–خرمشهر صبح امروز با خودروی شخصی در حال ورود به اداره برق بود که از سوی فرد یا افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

بر اساس گزارش برق‌نیوز، یک منبع آگاه ضمن تایید شلیک به مدیر برق جنوب در این باره گفت: «اکبر ناصری مدیر برق ناحیه جنوب صبح امروز با خودروی شخصی در حال ورود به اداره برق بود که از سوی فرد یا افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت».

بر اساس این گزارش، ضاربان سوار بر موتورسیکلت در حالی که صورت خود را پوشانده بودند با سلاح نیمه جنگی «وینچستر» به سمت خودروی ناصری شلیک کرده بودند.

سه گلوله شلیک شده به خودروی مدیر برق ناحیه جنوب اصابت کرده است. انگیزه ضارب یا ضاربان هنوز مشخص نیست و از سوی ماموران نیروی انتظامی خرمشهر در دست بررسی است. گفته شده ورود به اداره مانع اصابت گلوله‌ها به ضاربان شده است، اداره برق ناحیه جنوب در حدفاصل جاده بین آبادان – خرمشهر واقع است.

این دومین موردی است که رسانه‌های ایران از شلیک گلوله به مسئولان در خیابان توسط افراد ناشناس طی 24 ساعت گذشته گزارش کردند.

شب گذشته نیز خودروی رئیس سابق محیط زیست دماوند رگبار و منجر به قتل او شد. بر اساس گزارش خبرگزاری ایلنا، جمشید محبت‌خانی فرمانده یگان حفاظت سازمان محیط زیست ایران، درباره این حادثه گفت که شب گذشته خودروی «عباس میرزاکریمی» محیط‌ بان دماوند توسط افراد ناشناس و با اسلحه جنگی به رگبار بسته شد و او در این حادثه جان خود را از دست داد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم