پلیس نیکوکار آمریکایی صورتحساب دو سارق فروشگاه مواد غذایی را پرداخت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک پلیس نیکوکار در منطقه سامرست ایالت ماساچوست آمریکا به جای آن دو زنی که اقدام به سرقت مواد غذایی را دستگیر کند، صورتحساب آنها را پرداخت کرد.

یکی از شعب فروشگاه مواد غذایی «استاپ اند شاپ» منطقه سامرست با تماس با اداره پلیس منطقه به آنها اطلاع داد دو زن در این فروشگاه هستند که مقداری مواد غذایی را درون چند کیسه گذاشته و می‌کوشند بدون پرداخت صورتحساب از این فروشگاه فرار کنند.

یک افسر پلیس به نام «مت لیما» که به محل حادثه اعزام شده بود پس از مشاهده این دو زن و دو کودک همراه آنها، علیرغم آنها را در حین ارتکاب جرم دیده بود، از دستگیری آنها صرف‌نظر کرد.

او به رسانه‌ها گفت که پس از رسیدن به فروشگاه متوجه شده که این دو زن بیکار هستند، اوضاع مالی مناسبی ندارند و مواد غذایی را با هدف سیر کردن شکم فرزندانشان سرقت کرده‌اند.

او به جای دستگیری آنها، حکم ممنوعیت ورود مجددشان به این فروشگاه را صادر کرد ولی همزمان از جیب خودش برایشان یک کارت هدیه 250 دلاری خرید تا آنها بتوانند از فروشگاه دیگری مایحتاج خود را تهیه کنند. فرماندهی پلیس سامرست از این اقدام این افسر نیکوکار تجلیل کرده و او را نمونه یک پلیس خوب و شرافتمند معرفی کرد.

مت لیو درباره این حادثه گفت: «من دو دختر خردسال دارم؛ همسن کودکانی که همراه این دو زن بودند. این موضوع سبب شد دلم برایشان بسوزد. مطلع شدم که این دو زن جایی کار نمی‌کنند و این مواد غذایی که به سرقت برده بودند را برای شام شب کریسمس می‌خواستند.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم