مورگان بازیکن تیم ملی زنان آمریکا به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

الکس مورگان مهاجم تیم ملی زنان آمریکا در توئیتر خود اعلام کرد که به کووید 19 مبتلا شده است.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، مورگان مهاجم تیم ملی زنان آمریکا با انتشار در پستی در توئیتر از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد و نوشت: «می‌توانم به خوبی از ویروس کرونا بهبود پیدا کنم».

این بازیکن فوتبال همچنین اعلام کرد که خانواده‌اش نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند.

مورگان در توئیتر خود افزود: «متاسفانه من و خانواده‌ام هنگامی که در تعطیلات در كالیفرنیا به سر می‌بردیم به کووید 19 مبتلا شدیم، همه ما روحیه خوبی داریم و بهبود می‌یابیم. پس از قرنطینه، من دوباره به فوتبال بازمی‌گردم و به زودی به هم تیمی‌هایم در زمین بازی ملحق می‌شوم».

بعید به نظر می‌رسد که مورگان در اردوی تیم ملی فوتبال زنان آمریکا در روز چهارشنبه حاضر شود. این بازیکن 31 ساله دومین بازیکن سرشناس تیم ملی فوتبال زنان آمریکا است که به تازگی به Covid-19 مبتلا شده است.

پیش از این، لیندسی هوران در ماه نوامبر سال 2020 به کرونا مبتلا شده بود و از حضور در تیم ملی آمریکا هنگام بازی مقابل تیم ملی هلند حذف شد.

این بازیکن در حال حاضر بهبود یافته است. مورگان در ماه سپتامبر به تاتنهام پیوست و اورلاندو پراید را با یک قرارداد کوتاه مدت ترک کرد. این مهاجم تیم ملی آمریکا تاکنون فقط پنج بازی برای تیم باشگاهی جدید خود انجام داده و دو گل به ثمر رسانده است، زیرا در طول حضورش در سوپرلیگ زنان از ناحیه زانو مصدوم شد.

مورگان همچنین پس از تولد دخترش در ماه مه در حال بازگشت به تناسب اندام بود. این بازیکن در ابتدا قصد داشت تا در تابستان گذشته به موقع برای حضور در بازی‌های المپیک توکیو به میادین بازگردد، اما به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا، مسابقات یک سال عقب افتاد، مورگان در ماه نوامبر در مصاحبه‌ای گفت: «من قطعا احساس می‌كنم كه توانسته‌ام یك قدم به جلو بردارم و به جدول زمانی خودم برسم که بسیار خوب و غیرمنتظره بوده است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم