.
.
.

ناتو: راشدخان بازیکن کرکت افغان از بهترین‌های افغانستان نمایندگی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سازمان پیمان آتلانتیک شمالی(ناتو) به تازگی در توییتی نوشت، راشدخان آرمان بازیکن مطرح کرکت افغان از بهترین‌های افغانستان حال و آینده نمایندگی می‌کند.
نام راشدخان آرمان در فهرست تیم 20 آوره‌ دهه‌ی اخیر شورای جهانی کرکت قرار گرفت که ناتو این پیروزی را به او تبریک گفته است.

نام چهره‌های برجسته‌ بازی‌های تست، پنجاه‌آوره و بیست‌آوره یک دهه‌ی اخیر شورای جهانی کرکت زیر نام «تیم‌های منتخب یک دهه» اخیراً منتشر شد.

به گزارش روزنامه «اطلاعات روز» افغانستان، در انتخاب «تیم‌های منتخب یک دهه» شورای جهانی کرکت، بیش از یک‌ونیم میلیون نفر به‌صورت مستقیم از سراسر جهان سهم گرفته و رأی داده‌اند.

راشدخان آرمان برای اولین بار در ماه اکتبر 2015 دیدار رسمی 20 آوره را در برابر تیم زمبابوی انجام داد. آرمان در پنج سال گذشته نزدیک به 300 دیدار ملی و باشگاهی انجام داده است. او در این دیدارها بیش از 400 ویکت به‌دست آورده است.

شایان ذکر است که در تیم 20 آوره‌ یک دهه‌ی اخیر شورای جهانی کرکت، روهیت شرما،‌ ویرات کوهلی، مهیندرا سنگه دونی و جسپرت بومرا از هند، اِرِن فینچ و گلین مکسول از استرالیا، کریس گیل و کیران پولارد از ویست اندیز، ای‌بی دی‌ویلر از افریقای جنوبی و لاسیت ملینگا از سریلانکا نیز حضور دارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم