شاهزاده خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی علیه کرونا واکسینه شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

شاهزاده خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع سعودی یکشنبه 27 دسامبر 2020 اولین دوز از واکسن ضد ویروس جدید کرونا را دریافت کرد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) خالد بن سلمان جانشین وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی یکشنبه در شبکه «توئیتر»با انتشار تصویری از لحظه واکسینه شدنش ضمن اشاره به این‌که او اولین دوز از واکسن ضد کرونا را دریافت کرده است، گفت که مردم سعودی روز به روز عزم و اراده‌ شکست‌ناپذیرشان در پشت سر گذاشتن سختی‌ها و رویارویی با چالش‌ها و تثبیت قدرت را به اثبات می‌رسانند.

خالد بن سلمان افزود:« باعث افتخار من است که مردم سعودی روز به روز سختی‌ها و چالش‌ها را با افتخار و اراده‌ای فولادین و شکست ناپذیر پشت سر می‌گذارند. از رهبریتی که انسان را در اولویت قرار داده و از وطنی که سرافراز و همت آن استوار است، تشکر می‌کنم».

شایان ذکر است که در چارچوب طرح ملی واکسیناسیون علیه کرونا که توسط وزارت بهداشت سعودی به مورد اجرا گذاشته شده، شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی نیز دو روز پیش علیه ویروس جدید کرونا واکسینه شد.

سعودی پیش از این اعلام کرده بود که این واکسن را به رایگان در اختیار همه شهروندان و افراد مقیم در این کشور قرار می‌دهد.

در همین راستا توفیق بن فوزان الربیعه وزیر بهداشت سعودی در این‌باره گفت:«از ولی‌عهد برای اصرار و پیگیری مستمر او در تهیه واکسن‌ها برای شهروندان و افراد مقیم و همچنین رهنمودهای مستمر او درباره ضرورت ارائه بهترین خدمات به مردم، تشکر می‌کنم.»

وزیر بهداشت پادشاهی عربی سعودی اعلام کرد ساعاتی پس از تزریق واکسن کرونا به شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد و وزیر دفاع سعودی، شمار ثبت‌نام‌کنندگان در سامانه ویژه واکسیناسیون علیه کرونا در این کشور پنج برابر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم