سعودی تعلیق پروازهای مسافربری بین‌المللی این کشور را به مدت یک هفته تمدید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

یک منبع مسئول در وزارت کشور سعودی شامگاه یکشنبه 27 دسامبر 2020 اعلام کرد این پادشاهی تعلیق همه پروازهای مسافربری بین‌المللی و ورود از گذرگاههای زمینی و دریایی از و به این کشور را به مدت یک هفته دیگر تمدید کرد.

بنا به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی (واس) این منبع مسئول سعودی افزود که پیرو بیانیه صادره در تاریخ 20 دسامبر 2020 از سوی وزارت بهداشت سعودی درباره انتشار نوع جدید جهش یافته‌ای از ویروس کرونا در تعدادی از کشورها و به دنبال اقدامات پیشگیرانه اتخاذ شده در این زمینه، از جمله تعلیق موقت پروازهای بین‌المللی مسافربری به مدت یک هفته - جز در حالت‌های استثنایی- این تعلیق به مدت یک هفته دیگر تمدید می‌شود.

همچنین بنا به دستور العمل جدید تعلیق ورود به سعودی از طریق گذرگاههای زمینی و دریایی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

این منبع مسئول در وزارت کشور سعودی گفت که در ادامه تعلیق، ارزیابی اوضاع و حصول اطمینان از بهداشت عمومی شهروندان، مقیمان و تضمین سلامت آنها، پادشاهی عربی سعودی تصمیم گرفته تا انجام اقدامات مشارالیها را به مدت یک هفته دیگر تمدید کند.

در رابطه با تدابیر فوق‌الذکر حرکت حمل و نقل کالا، مواد و زنجیره‌های صادرات و واردات مستثنی می‌شود و طبق اقدامات پیشگیرانه و تشخیص وزارت بهداشت سعودی به افراد غیر سعودی اجازه داده خواهد شد خاک این پادشاهی را از طریق مسافرت‌های هوایی ترک کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم