افغانستان؛ 10 نفر در مسیر غزنی – جاغوری ربوده شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

شورای ولایتی غزنی در جنوب افغانستان دوشنبه 28 دسامبر اعلام کرد، افراد مسلح 10 نفر را از ساحه ولسوالی قره‌باغ این ولایت ربودند.

به گزارش رادیو «سلام وطندار» حسن‌رضا یوسفی عضو شورای ولایتی غزنی با تایید این خبر گفت، این افراد از ولسوالی جاغوری این ولایت بودند.

یوسفی اضافه کرد، این 10 نفر روز گذشته از شهر غزنی به سوی ولسوالی جاغوری در حرکت بودند که در ساحه مربوط به ولسوالی قره‌باغ این ولایت توسط افراد مسلح که خود را طالب معرفی کرده اند ربوده شدند.

او اظهار کرد، چند روز پیش نیز چندین نفر از باشندگان ولسوالی قره‌باغ ولایت غزنی در این مسیر ربوده شدند که تاکنون از سرنوشت آنها خبری در دست نیست.

از سوی دیگر، عارف باهنر ولسوال(فرماندار) جاغوری می‌گوید، براساس اطلاعات نهادهای امنیتی، شش نفر توسط طالبان ربوده شده بودند که روز گذشته دوباره آزاد شدند.

گروه طالبان هنوز در این مورد چیزی نگفته است.

شایان ذکر است که ولایت غزنی در جنوب افغانستان از جمله ولایت‌های ناامن این کشور است که افراد طالبان در بیشتر از ولسوالی‌های آن حضور فعال دارند و راه ارتباطی ولسوالی جاغوری با مرکز غزنی از ولسوالی قره‌باغ که یکی از ناامن‌ترین ولسوالی‌های این ولایت است می‌گذرد

بیشترین بازدید موضوعات مهم