ویدیو؛ رامى مصری با پیروزی بر رقیب ایرانی‌اش جایزه 400 هزار دلاری بدن‌سازی را ربود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

رامی السبیعی قهرمان بدن سازی مصر و معروف به رامی بزرگ «Big Romy» که دو ماه پیش به ویروس کرونا مبتلا شده و ویروس را شکست داد، روز یکشنبه 20 دسامبر یا شکست سه رقیب حرفه‌ای بدن‌سازی از جمله هادی چوپان بدن‌ساز پرآوازه ایرانی، جایزه 400 هزار دلاری قهرمان بدن‌سازی در آمریکا را کسب کرد.

رامی روز یکشنبه 20 دسامبر بر سکوی «مرکز کنوانسیون اورنج کانتی» (Orange County Convention Center) در فلوریدا در آمریکا حاضر شد تا به عنوان یکی از قهرمان بدن‌سازی در مسابقات « Mr Olymipa 2020» که معروف‌ترین و بزرگترین مسابقات بدن سازان حرفه‌ای جهان است، شرکت کند و همه حریفان از جمله هادی چوپان حریف ایرانی را شکست دهد و جایزه 400 هزار دلاری قهرمانی بدن‌سازی آمریکا را از آن خود کند.

مهمترین رقبای رامی السبیعی هادی چوپان بدن ساز معروف ایرانی و همچنین فیل هیت آمریکایی و براندون کاری، که سال گذشته قهرمان شده بود اما امسال مقام دوم را پس از السبیعی از آن خود کرد. رامی السبیعی توانست هادی چوپان و این دو آمریکایی را در این رقابت شکست دهد و جایزه 400 هزار دلاری را از آن خود کند.

رامی السبیعی

رامی به هواداران خود در صفحه «فیسبوک» نوشت:«این جایزه و عنوان قهرمانی از آن من تنها نیست بلکه از آن شما عزیزران است که مرا پشتیبانی و حمایت و تشویق کردید. از صمیم قلب از شما برای همه این حمایت‌ها سپاسگزارم...همیشه خدا را شکر می‌کنم. پروردگار ما زحمت کسی را پایمال نمی‌کند ...هزار تبریک به خانواده‌ام و همه عزیزانم.

به گزارش العربیه.نت سیلی از تبریک‌ها بر سایت السبیعی سرازیر شده است یکی از نظر دهندگان برای او نوشت :«تو افتخار همه عرب‌ها هستی..خدا را شکر»

نام اصلی این قهرمان مصری، ممدوح محمد حسن السبیعی است که 36 سال پیش در مرکز «البرلس» کفر الشیخ ، نزدیک شهر اسکندریه به دنیا آمد. او در اکتبر گذشته کرونا را شکست داد و سپس به عنوان بزرگترین قهرمان بدن ساز (Mr Olymipa 2020) معرفی شد.

در مورد لقب «رامی بزرگ» در مصاحبه‌ای با کانال ماهواره‌ای CBC مصر گفت که او در روستایی بزرگ شده بود و در آنجا برای همه کودکان دو اسم انتخاب می‌کنند یک اسم حقیقی و یک لقب و لقب رامی از همانجا به او داده شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم