زیدان: بنزما بهترین مهاجم فرانسوی در تمام دوران است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

کریم بنزما پس از آنکه برای رئال مادرید مقابل تیم بیلبائو گلزنی کرد و تیمش در جدول لالیگا بالاتر از اتلکتیک قرار گرفت، مورد تحسین زین‌الدین زیدان قرار گرفت و این سرمربی، بنزما را بهترین مهاجم فرانسوی در تمام دوران دانست.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی گل، این بازیکن 32 ساله هیچ نشانه‌ای از افت در سطح باشگاهی نشان نمی‌دهد، زین‌الدین زیدان نیز کریم بنزما را به عنوان بهترین مهاجم فرانسوی توصیف کرد که روز سه‌شنبه باعث شد رئال مادرید از اتلتیک در لالیگا عبور کند.

بنزما با برتری دیرهنگام مادرید با نتیجه 3-1 اتلتیک را شکست داد. این بازیکن فرانسوی در این فصل تعداد گل‌های خود را به 10 گل رساند، رکوردی که بیش از هر بازیکن دیگر لالیگا است.

پس از پایان دیدار شب گذشته دو تیم، زیدان در پاسخ به پرسشی که آیا بنزما بهترین مهاجم فرانسوی است یا خیر، پاسخ داد: «برای من بله، او علاوه بر عملکرد بی‌نظیرش سال‌ها است که در رئال مادرید بازی می‌کند و بیشتر از 500 گل به ثمر رسانده است. این رکورد فوق‌العاده‌ای است. او آنقدر درخشیده که نیاز به تعریف ندارد. بنزما به نظر من بهترین مهاجم فرانسوی است و در این هیچ شکی وجود ندارد».

این بازیکن 32 ساله علاوه بر اینکه بیش از 250 گل در مدت حضور خود در رئال مادرید به ثمر رساند، 27 گل در 81 بازی ملی به ثمر رساند.

زیدان در ادامه افزود: «او فقط به گلزنی فکر نمی‌کند و این چیزی است که من در مورد او دوست دارم. او دوست دارد با هم تیمی‌هایش ترکیب شود و موقعیت‌هایی را برای آنها ایجاد کند اما همچنین می‌داند چگونه گل بزند و این کار را وقتی می‌کند که تیم مانند امروز بیشترین نیاز را داشته باشد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم