امرالله صالح: ما هر صبح روایتی برای زندگی داریم و دشمن روایتی برای مرگ

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

امرالله صالح معاون اول رئیس جمهوری افغانستان سه‌شنبه 15 دسامبر اعلام کرد: «ما هر صبح روایتی برای زنده‌گی داریم و دشمن روایتی برای مرگ».

امرالله صالح مسئولیت تأمین امنیت کابل را نیز به عهده دارد و هر صبح ساعت 6:30 به وقت کابل جلسه می‌گیرد و پس از آن نتایج آن جلسه را در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نشر می‌کند.

او اضافه کرد: «بعضی از نشرات داخلی گفته اند که جلسات شش‌ونیم داستان سرایی می‌کند و اذهان را به طرف دیگر می‌برد. این حرف خیلی دقیق است. بلی ما داستان سرایی می‌کنیم . ما به داستان خود ما باور داریم و به دهل دشمن خود نمی‌رقصیم و روایت او را تکرار نمی‌کنیم».

امرالله صالح ادامه داد: «ما هر صبح روایتی برای زنده گی داریم و دشمن روایتی برای مرگ. اگر قرار باشد هر روز آجندای ما را دشمن تعیین کند زنده‌گی چه خواهد شد. هدف دشمن همین است که جامعه قصه‌ای به غیر از شنیدن قصه‌ای او نداشته باشد. و ما نباید اجازه دهیم استراتیژی تبلیغاتی و پروپاگند دشمن کامیاب گردد».

صالح تاکید کرد: «اینجا با تمام مشکلات زنده‌گی جریان دارد و جامعه لحظه‌ای بدون دولت عزت داشته نمی‌تواند. پس روایت ما همین است که ما هرروز آنرا تکرار می‌کنیم که تنها دولت قوی می‌تواند از عزت، جان و مال هر فرد حراست نماید. پس بخاطر خود با دولت خود همکاری نمایید».

شایان ذکر است که چند ماه پیش پس از افزایش ناامنی و جرایم جنایی در کابل، محمد اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان امرالله صالح معاون اول شان را به عنوان مسئول تأمین امنیت کابل تعیین کرد. امرالله صالح در گذشته به عنوان رئیس عمومی امنیت ملی افغانستان و سرپرست وزارت امور داخله این کشور وظیفه اجرا کرده بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید