هفت نفر بر اثر جاری شدن سیل در بوشهر و هرمزگان جان باختند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

رئیس سازمان امداد و نجات ایران اعلام کرد که بر اثر سیل و آبگرفتگی هفت نفر شامل دو زن در بوشهر و دو خودرو حامل پنج سرنشین در هرمزگان جان خود را از دست دادند.

با شدت گرفتن بارندگی در استان‌های جنوبی ایران طی روزهای اخیر، در برخی از این استان‌ها سیل جاری شد. سیل دامن استان بوشهر را نیز گرفت و منجر به مرگ چندین نفر نیز شد. بر اساس خبرگزاری ایلنا، «مهدی ولیپور» از سیل و آبگرفتگی در شش استان اصفهان، بوشهر، تهران، فارس، هرمزگان و یزد خبر داد.

او با اشاره به مناطق امدادرسانی شده اظهار کرد: «در 41 شهر، روستا و مناطق عشایرنشین به 1202 نفر امدادرسانی شده و اسکان اضطراری برای 42 نفر آماده شده است».

به گفته رئیس سازمان امداد و نجات بر اثر سیل و آبگرفتگی هفت نفر شامل دو زن در بوشهر و دو خودرو حامل پنج سرنشین در هرمزگان جان خود را از دست دادند.

ولیپور از تخلیه آب از 74 واحد منزل مسکونی خبر داد.

خبرگزاری برنا 6 دسامبر 2020 از سیل و آبگرفتگی در استان بوشهر خبر داد که منجر به مسدود شدن مسیرها و خیابان‌های این استان شد.

بر اساس این گزارش، شهرستان‌های دیلم، گناوه و دشتستان درگیر سیل و آبگرفتگی شدند و مسیرهای دیلم به بهبهان، هندیجان و برازجان به گناوه (شهر شبانکاره) و برازجان به کازرون مسدود شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم