رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ به ویروس کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا شامگاه یکشنبه 6 دسامبر 2020 از ابتلای رودی جولیانی وکیل شخصی‌اش به ویروس جدید کرونا خبر داد.

ترامپ در توئیتی اعلام کرد رودی جولیانی (76 ساله)، بهترین شهردار در تاریخ نیویورک که سرسختانه درباره پرفسادترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده افشاگری می‌کرد، به «ویروس چینی»(کرونا) مبتلا شد.

Advertisement

دونالد ترامپ در این پیام توئیتری در اشاره به ویروس جدید کرونا عبارت «ویروس چینی» را تکرار کرد که پیش از این نیز خشم مقامات پکن را برانگیخته بود.

دو منبع به خبرگزاری‌ رویترز گفته‌اند که رودی جولیانی وکیل شخصی ترامپ برای معالجه به بیمارستان دانشگاه جورج تاون واشنگتن دی سی منتقل شده است.

ایالات متحده آمریکا تاکنون با ثبت 14,563,036 مورد مبتلا به کرونا و بیش از 281,148 فوتی بیشترین کشور آسیب دیده از پاندمی کرونا است.

این در حالی است که بنا به تازه‌ترین آمار ارائه شده از سوی خبرگزاری رویترز تاکنون در جهان بیش از 66.23 میلیون نفر به ویروس جدید کرونا مبتلا شده‌اند و شمار کل فوتی‌ها در اثر ابتلا به کرونا نیز به 1.53 میلیون فوتی رسیده است.

همچنین از زمان کشف اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا در دسامبر 2019 در چین تاکنون این ویروس جدید در بیش از 210 کشور جهان منتشر شده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم