پسر مارادونا خواستار آرشیو شدن پیراهن شماره 10 تیم‌های پدرش شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دیگو سیناگرا پسر دیگو آرماندو مارادونا ستاره فقید فوتبال آرژانتین و جهان خواستار آرشیو شدن پیراهن شماره 10 همه تیم‌هایی شد که مارادونا در آنها بازی کرد. این درخواست شامل پیراهن شماره 10 بارسلونا که اکنون در اختیار لیونل مسی است هم می‌شود.

دیگو سیناگرا به روزنامه مارکای اسپانیا گفت: «به باور من آرشیو کردن پیراهنی که پدرم در آنها بازی کرده و بارسلونا از جمله آنهاست، بهترین روش نکوداشت است.»

مارادونا چهارشنبه گذشته در سن 60 سالگی و به دلیل مشکلات قلبی درگذشت. او در تیم‌های آرژنتینوس جونیورز، بوکا جونیورز، بارسلونا، ناپولی، سویل و اولد بویز بازی کرد.

پسر مارادونا درباره حرکتی که لیونل مسی در بازی مقابل اوساسونا برای ادای احترام به مارادونا کرد، گفت: «از حرکت مسی بسیار خوشم آمد. بسیار گریه کردم. حرکت بسیار زیبایی بود.»

لیونل مسی در بازی مقابل اوساسونا پس از به ثمر رساندن گل پیراهن خود را از تن بیرون آورد. او زیر پیراهن بارسلونا، پیراهن شماره 10 تیم اولد بویز را به تن کرده بود که مارادونا در سال 1993 آن را بر تن داشت.

لیونل مسی ستاره فوتبال آرژانتین و بارسلونای اسپانیا و بهترین بازیکن حال حاضر جهان پیش از این هم روز چهارشنبه 25 نوامبر 2020 درگذشت هموطنش مارادونا را تسلیت گفته و تاکید کرده بود که مارادونا ابدی است.

مسی در صفحه اینستاگرامش نوشت: « روزی غم‌انگیز برای همه آرژانتینی‌ها و برای [جهان] فوتبال. او ما را ترک کرد، اما جایی نمی‌رود، زیرا که دیگو ابدی است. همه خاطرات زیبایی را که با او تجربه کردم به یاد دارم و می‌خواهم از این فرصت استفاده کرده و به اعضای خانواده و دوستانش تسلیت بگویم. در آرامش بخواب.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم