وزیر اطلاعات ایران مدعی یافتن سرنخ‌های زیادی از کشتن فخری‌زاده شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

وزیر اطلاعات ایران ادعا کرد که سرنخ‌های زیادی از کشتن فخری‌زاده به دست آوردند اما جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نکرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری ایرنا دوشنبه 30 نوامبر 2020 محمود علوی با بیان اینکه سرنخ‌های زیادی به دست آورده‌اند و همچنان با تمام ابعاد در حال پیگیری قضیه هستند، گفت: «چون این موضوع جاری است و لازم است که جزئیات آن را فعلا ذکر نکنیم تا به نتیجه‌های روشنی برسیم».

وزارت اطلاعات روز گذشته نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سرنخ‌هایی از عاملان این حمله تروریستی به دست آورده که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اطلاع‌رسانی می‌شود.

گفتنی است، روز جمعه 27 نوامبر طی یک انفجار و تیراندازی محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران در بلوار شهر آبسرد دماوند در عملیاتی مسلحانه کشته شد.

درباره تعداد مهاجمان و نحوه اجرای عملیات گمانه‌زنی‌های مختلفی وجود دارد. برخی منابع از یک تیم 6 نفره سخن گفته و بعضی درباره گروهی 12 نفره صحبت کرده‌اند.

از سوی دیگر، خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران ایران، گزارش داد که خودروی مورد استفاده در حمله، به صورت خودکار و با کنترل از راه دور سلاح اتوماتیک، در نزدیکی ماشین فخری‌زاده منفجر شد و هیچ عامل انسانی برای ترور او در محل حضور نداشت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم