سپاه پاسداران تهدید به گرفتن «انتقام سخت» به نقل از سلامی را تکذیب کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقل‌قول منتشر شده از زبان حسین سلامی فرمانده کل این سازمان و تهدید به گرفتن «انتقام سخت» برای تلافی قتل محسن فخری‌زاده را تکذیب کرد.

رسانه‌های ایران با انتشار توئیتی منتسب به حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از قول او نوشتند که «انتقام سخت» از کسانی است که محسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای ایران را کشتند در دستور کار است.

این در حالی است که بر اساس گزارش خبرگزاری تسنیم، رمضان شریف این توئیت را که جمعه گذشته منتشر شد، تکذیب کرد و اخبار منتسب به فرمانده کل سپاه پاسداران در فضای مجازی در مورد نحوه انتقام از عاملان ترور فخری‌زاده را رد کرد.

وزارت اطلاعات ایران نیز به نوبه خود بیانیه‌ای صادر كرد و در آن اعلام کرد كه مدارك مربوط به عاملان ترور فخری‌زاده را به دست آورده و وعده داده است كه اطلاعات بعدی را بعدا اعلام كند.

خبرگزاری فارس نزدیک به سپاه پاسداران ایران، گزارش داد که خودروی مورد استفاده در حمله، به صورت خودکار و با کنترل از راه دور سلاح اتوماتیک، در نزدیکی ماشین فخری‌زاده منفجر شد و هیچ عامل انسانی برای ترور او در محل حضور نداشت.

حملاتی که از ابتدای سال تاکنون به ایران شده نشان می‌دهد که این کشور از داخل شکننده است و نفوذ در دستگاههای آن به آسانی انجام می‌شود.

ترور فخری‌زاده که به عنوان پدرخوانده برنامه هسته‌ای ایران شناخته می‌شود، نمونه‌ای از این موارد است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم