.
.
.

رونالدو: جادوگر بی‌مانند جهان را ترک کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یونتوس ایتالیا و مرد سابق فوتبال جهان روز چهارشنبه 25 نوامبر 2020 درگذشت مارادونا ستاره تیم ملی آرژانتین را تسلیت گفت و او را «جادوگر بی‌مانند» خواند.

رونالدو در صفحه توئیترش نوشت: « من امروز به یک دوست و جهان به یک اسطوره ابدی خداحافظ می‌گوید. یکی از بهترین‌های همه دوران‌ها، یک جادوگر بی‌مانند. او زود رفت اما میراثی بی‌پایان از خود به جای گذاشت و جای خالی که هیچ‌گاه پر نخواهد شد. در آرامش بخواب، هیچ‌گاه تو را از یاد نخواهیم برد.»

پیش از این ادسون آرانتس دوناسیمنتو معروف به پله ستاره ابدی فوتبال برزیل و هم درگذشت مارادونا را تسلیت گفت و آرزو کرد روزی دوباره با او در آسمان فوتبال بازی خواهد کرد.

دیگو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی و یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال به دلیل حمله قلبی درگذشت.

به گزارش نشریه آرژانتینی «کلارین» مارادونای 60 ساله که چندی قبل به دلیل تومور در مغز در بیمارستان بستری شده و تحت عمل جراحی قرار گرفت و از بیمارستان مرخص شده بود و به نظر می‌رسید که حال این ستاره بزرگ بهبود یافته، امروز چهارشنبه 25 نوامبر 2020، او در خانه دچار ایست قلبی شده و در نهایت جان خود را از دست داد.

دیگو آرماندو مارادونا در سال 1960 در بوینس آیرس متولد شد. او یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال و ستاره دهه هشتاد میلادی به‌شمار می‌رود.