.
.
.

ویدیو؛ قهرمانی که برغم جسم عضلانی‌اش کرونا جانش را گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

داشتن جسمی قوی، عضلانی و هیکلی بزرگ برای رویارویی با ویروس کرونا که طبق بررسی‌های مرکز علمی آمریکایی «NCBi» موجودی بسیار ریز با قطری به اندازه 120 نانومتر و قطری کوچکتر از سر سوزن امکان پذیر نیست. چه بسا این موجود بسیار کوچک در سطح زمین که با چشم قابل مشاهده نیست وارد جسم شده جان انسان قوی را بگیرد.

هفته گذشته بیماری کرونا که تاکنون هیچ وزنی برای آن مشخص نشده توانست جان یکی از قهرمانان پرورش اندام و بدنسازان برزیلی که به داشتن عضلاتی قوی و جسمی بسیار سالم در جهان معروف بود را بگیرد

رسانه‌های محلی برزیلی روز دوشنبه خبر درگذشت این قهرمان رشته بدنسازی را اعلام کردند.

«ویکتور لونا» شهروند برزیلی 37 ساله متولد شهر ریو دی ژانیرو که در سطح جهان به «بیگ بوی» یا پسر قوی معروف است، پیش از ابتلا به کرونا هیچگونه سابقه‌ بیماری نداشته است او قربانی ویروس کرونا که به تازگی وارد بدن او شد. این قهرمان بدنساز روز چهارشنبه گذشته در بیمارستان بستری شد. اما چند روز پس از بستری بر اثر سکته قلبی جان خود را از دست داد.

پزشکان معالج «ویکتور لونا» ابتدا نسبت به دلیل سکته قلبی او مطمئن نبودند که بر اثر کرونا بوده یا نه اما بعدها برای آنها مشخص شد، دلیل اصلی مرگ او ناشی از اصابتش به کرونا بوده است.