.
.
.

گواردیولا قرارداد خود با منچسترسیتی را تا 2023 تمدید کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

تیم فوتبال منچسترسیتی روز جمعه 20 نوامبر 2020 اعلام کرد پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی قرارداد خود با این تیم را به مدت دو سال دیگر تا ژوئن 2023 تمدید کرد.

در بیانیه منچسترسیتی آمده که از زمان پیوستن پپ گواردیولا، روش بازی این تیم تغییر یافته و این تیم توانست با ثبت رکوردی جدید 8 عنوان مهم را از آن خود کند.

خلدون المبارک تمدید قرارداد با گواردیولا را نشانه خواست او و روش مربی‌گری‌اش که به بخشی از فوتبال دنیا تبدیل شده دانشت و گفت: «مطمئنیم که دستاوردهای بیشتری محقق خواهیم کرد و بسیاری به ما رشک می‌ورزند زیرا که پپ نگاهی مشابه چشم‌اندازهای ما دارد و مطئنیم با هم موفقیت‌های بیشتری کسب خواهیم کرد. با توجه به روندی که با هم طی کردیم، تمدید قرارداد یک امر طبیعی بود و نشانگر اطمینان و احترام متقابل بین گواردیولا و منچسترسیتی است.»

سرمربی اسپانیایی هم گفت: «از زمانی که به منچسترسیتی آمدم، حس کردم که شهر و باشگاه به گرمی از من استقبال می‌کنند و همچنین بازیکنان، کارکنان، هواداران، ملت منچستر، رئیس و مالک باشگاه.»

گواردیولا افزود: «از زمانی که روی کار آمده‌ام، موفقیت‌های بسیاری با هم داشتیم، گل‌های زیادی به ثمر رساندیم، بازی‌ها را بردیم، عناوین را کسب کردیم و ما با همگی به این موفقیت‌ها افتخار می‌کنیم.»

با استمرار همکاری گواردیولا و منچسترسیتی شانس این باشگاه بریتانیایی برای پیوستن لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا به این باشگاه بیشتر می‌شود. قرارداد مسی در ژوئن پیش رو به پایان می‌رسد و او رابطه بسیار خوبی با گواردیولا دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم