محمد صلاح به کرونا مبتلا شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

محمد صلاح ستاره مصری لیورپول و عضو تیم ملی فوتبال کشورش به کرونا مبتلا شد و فدراسیون فوتبال مصر در ابتدا این خبر را اعلام ولی مدتی بعد بدون هیچ توضیحی از روی خروجی وبگاه خود حذف کرد.

فدراسیون فوتبال مصر روز جمعه 13 نوامبر 2020 اعلام کرد بررسی‌های طبی بازیکنان تیم ملی نشان داد محمد صلاح به کووید19 مبتلا شده و نتایج تست کرونای او مثبت اعلام شد.

Advertisement

این فدراسیون همچنین توضیح داد که هیچ کدام از علائم کرونا در صلاح دیده نشده و تست بقیه بازیکنان تیم ملی نیز منفی اعلام شد.

پس از مثبت‌شدن تست صلاح او براساس دستورالعمل‌های طبی و با هماهنگی پزشک تیم لیورپول درون اتاق خود قرنطینه شد و همه افراد مرتبط با او نیز به قرنطینه فرستاده شدند.

فدراسیون فوتبال مصر اعلام کرد در ساعات آینده تست‌ها و بررسی‌های بیشتری روی ستاره سرشناس خود انجام خواهد داد.

آزمایشگاه‌های وزارت بهداشت مصر ابتلای سه بازیکن تیم‌های ملی مصر و توگو نیز مثبت اعلام شد. تیم‌های ملی مصر و توگو قرار است روز شنبه 14 نوامبر با هم دیدار کنند. در حال حاضر بررسی‌های بیشتری در حال انجام است تا مشخص شود آیا این بازیکنان اجازه حضور در بازی فردا را دارند یا خیر.

محمد صلاح در روزهای گذشته در مراسم ازدواج برادرش حضور یافت و پس از آن به اردوی تیم ملی پیوست تا در چارچوب بازی‌های جام ملت‌های آفریقا به مصاف توگو برود.

دکتر عبدالناصر حمیده سرپرست اداره بهداشت استان الغربیه گفت که صبح روز شنبه یک گروه طبی را به روستای نجریج که محل تولد محمد صلاح است خواهد فرستاد تا از کسانی که با او در ارتباط بودند هم تست کرونا گرفته شود تا در صورت وجود علائم کرونا در خانواده، اقوام و دوستان صلاح آنها را قرنطینه کنند. مراسم ازدواج برادر صلاح در این روستا برگزار شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم