.
.
.

قاتل نوجوان 17 ساله افغان در سوئد دستگیر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

«الکس هوماه» به اتهام قتل محسن فاضلی نوجوان 17 ساله افغان در شهر مالمو سوئد (سویدن) دستگیر شد.

سایت «استکهلمیان دات کام» سه‌شنبه 10 نوامبر گزارش داد که پولیس سوئد گفته است، «الکس هوماه» مرد 25 ساله عصر یک‌شنبه هفته جاری در ساحه «تری آنگلن» شهر مالمو شناسایی و بدون درگیری دستگیر شد.

قرار است الکس هوماه به اتهام قتل محسن فاضلی نوجوان افغان محاکمه شود و براساس گزارش سایت «استکهلمیان» اسناد کافی در این مورد وجود دارد که جرم او را ثابت کند.

شبکه سه کشور سوئد در یکی از برنامه‌های پٌربیننده‌اش به نام «تحت تعقیب» تصاویر الکس هوماه را منتشر کرد که در سطح وسیع میان رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی سوئد پخش شد.

گفتنی است که محسن فاضلی نوجوان 17 ساله افغان شامگاه سه‌شنبه 3 نوامبر 2020 در شهر مالمو در جنوب سویدن(سوئد) با ضربات چاقو جان باخت. خانواده این نوجوان افغان در ایران زندگی می‌کنند.

براساس گزارش سایت «استکهلمیان دات کام» مقام‌های امنیتی شهر مالمو سوئد گفته بودند، این نوجوان 17 ساله در خیابان «آل» این شهر مورد ضربات چاقو قرار گرفت بر اثر شدت جراحات و قبل از رسیدن به شفاخانه(بیمارستان) جان باخت.

در همین حال، لتسین یکی از شاهدان عینی گفته بود، ساعت 2 شامگاه سه‌شنبه 3 نوامبر 2020 چند مرد اطراف این نوجوان افغان را محاصره کرده بودند و یکی از آنها سلاح سرد در دست داشت چند ضربه پی‌درپی را بالای این نوجوان افغان وارد کرد.

لتسین اضافه کرد، پس از ضربات چاقو نوجوان افغان به زمین افتاد و پولیس پس از رسیدن به محل رویداد جسد بی‌جان او را به روی خیابان یافت. او ادامه داد که مشخص نیست که دعوا بر سر چه بود.

شایان ذکر است این خبر در شرایطی نشر شده که به تاریخ 1 ژوئیه 2020 در نتیجه «چاقوکشی» در مرکز استکهلم سویدن(سوئد) یک فرد جان باخت و دو نفر دیگر زخمی شدند که قربانیان این رویداد نیز افغان بودند.