.
.
.

میت رامنی سناتور جمهوری‌خواه به جو بایدن و هریس تبریک گفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

میت رامنی سناتور جمهوریخواه، شامگاه شنبه 7 نوامبر پیروزی جو بایدن نامزد دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و معاونش کامالا هریس را تبریک گفت.

رامنی اولین شخصیت برجسته از جمهوری‌خواهان است که به جو بایدن و معاونش هریس تبرگفت. این سناتور جمهوری‌خواه جوبایدن و کامالا هریس را افرادی دارای حسن نیت و ستودنی توصیف کرد.

سناتور جمهوری‌خواه ایالت یوتا شنبه شب در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: من و همسرم «ان» به جو بایدن رئیس جمهوری منتخب و کامالا هریس معاون منتخب ریاست جمهوری تبریک می‌گوییم.

او افزود: «ما هر دوی آنها را افرادی دارای حسن نیت و شخصیت‌های ستودنی می‌دانیم. دعا می‌کنیم که لطف خدا در روزها و سال‌های آینده را شامل حال آنها کند.

رسانه های آمریکایی شامگاه شنبه از پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر دادند. سی ان ان و چند رسانه دیگر اعلام کرد که جو بایدن ، نامزد دموکرات ، برنده انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد.

بایدن با کسب 290 رای الکترال در برابر تنها 214 رای دونالد ترامپ، به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهوری آمریکا انتخاب شد و خانم کامالا هریس نیز به عنوان اولین زن، به عنوان معاون رئیس جمهوری این کشور برگزیده شد.

بایدن شنبه شب در اولین توئیت پس از اعلام پیروزی‌اش در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشت: «رئیس جمهوری تمام مردم آمریکا خواهم بود، چه آنهایی که به من رای دادند و چه آنهایی که به من رای ندادند».

بیشترین بازدید موضوعات مهم