هریس: با پیروزی بایدن صفحه جدیدی را در آمریکا باز خواهیم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

كامالا هريس معاون رئیس جمهوری منتخب آمریکا، بامداد یکشنبه 8 نوامبر در سخنرانی خود که نیم ساعت قبل از سخنرانی پیروزی جو بایدن ایراد کرد، با تشکر از تیم انتخاباتی دمکرات‌ها و همه داوطلبانی که در این مدت در کارزار انتخاباتی به کمک جو بایدن شتافتند، گفت، با پیروزی بایدن صفحه جدیدی را در آمریکا باز خواهیم کرد.

هریس با افتخار به اینکه او اولین زنی است که به سمت معاون رئیس جمهوری رسیده است، گفت او آخرین زن برای تصدی چنین پستی نخواهد بود.

Advertisement

هریس گفت:«پیروزی به سادگی به دست نمی‌آید با تلاش شما و در سایه دمکراسی این پیروزی محقق شد اگر دمکراسی نبود شاید پیروزی امکان پذیر نبود».

او افزود:«ما اراده کردیم که پیروز شویم. دمکراسی روح آمریکاست و روح آمریکا بر محک آزمایش بود . او خطاب به مردم آمریکا گفت شما برای حفظ مکراسی تلاش کردید من از شما تشکر می‌کنم از همه کسانی که در انتخابات زحمت کشیدید از همه شما و همه ملت آمریکا که این کشور را زیبا کردند تشکر می‌کنم».

او افزود:«من می‌دانم طی چهار سال گذشته با چالش‌های فراوانی روبرو شدیم اما با شجاعت و صبر و شکیبایی شما بر چالش‌ها پیروز شدیم شما ثابت کردید که خواهان تحقق عدالت و دمکراسی هستید» .

شما جوبایدن را انتخاب کردید .. جوبایدن برای بهبودی آمریکا و مداوای زخم‌های این کشور عمل خواهد کرد. او مرد بزرگی با قلبی بزرگ و بسیار مهربان است». از همه زنان که در این کارزار مبارزه کردند، همه زنان سیاهپوست، زنان آسیایی و همه زنانی که در این انتخابات فعالانه شرکت کردند، تشکر می‌کنم » شما جو بایدن را انتخاب کردید و من شهادت می‌دهم که بایدن قدرت عبور از همه موانع و مشکلات را دارد و از اینکه جوبایدن زنی را برای معاونت خود انتخاب کرده مایه افتخار است».

او افزود:«من به ملت آمریکا افتخار می‌کنم و از اینکه به عنوان اولین زنی که معاون رئیس جمهوری آمریکا می‌شود، افتخار می‌کنم. من همه نیروی خود را برای خدمت به شما بکار خواهم گرفت».

او گفت من این پیروزی را به جو بایدن و همسرش تبریک می‌گویم.

بیشترین بازدید موضوعات مهم