چاقوکشی در شهر مالمو سوئد؛ یک نوجوان افغان جان باخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

سایت «استکهلمیان دات کام» گزارش داد، محسن نوجوان افغان شامگاه سه‌شنبه 3 نوامبر در شهر مالمو در جنوب سویدن(سوئد) با ضربات چاقو جان باخت. خانواده این نوجوان افغان در ایران زندگی می‌کنند.

مقام‌های امنیتی شهر مالمو سویدن گفته اند، این نوجوان 17 ساله در خیابان «آل» این شهر مورد ضربات چاقو قرار گرفت بر اثر شدت جراحات و قبل از رسیدن به شفاخانه(بیمارستان) جان باخت.

در همین حال، لتسین یکی از شاهدان عینی گفته است، ساعت 2 دیشب چند مرد اطراف این نوجوان افغان را محاصره کرده بودند و یکی از آنها سلاح سرد در دست داشت چند ضربه پی‌درپی را بالای این نوجوان افغان وارد کرد.

لتسین اضافه کرد، پس از ضربات چاقو نوجوان افغان به زمین افتاد و پولیس پس از رسیدن به محل رویداد جسد بی‌جان او را به روی خیابان یافت. او ادامه داد که مشخص نیست که دعوا بر سر چه بود.

عاملان این رویداد موفق به فرار شدند، اما تلاش‌های پولیس برای دستگیری آنها ادامه دارد.

سایت «استکهلمیان دات کام» علاوه کرد، فرد متهم به قتل یک مرد 25 ساله است که هنوز هویت آن فاش نشده است و پولیس در حال کنترل اطلاعات از دوربین‌های امنیتی در محل رویداد است.

پولیس از شهروندان مالمو سویدن نیز خواسته که در صورت به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این قتل نیروهای امنیتی را در جریان بگذارند.

شایان ذکر است این خبر در شرایطی نشر شده که به تاریخ 1 ژوئیه 2020 در نتیجه «چاقوکشی» در مرکز استکهلم سویدن(سوئد) یک فرد جان باخت و دو نفر دیگر زخمی شدند که قربانیان این رویداد نیز افغان بودند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم