.
.
.

امرالله صالح: خود را رسوا نسازید تخریب ساختمان‌های غیرقانونی در کابل ادامه دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

امرالله صالح معاون اول رئیس‌جمهوری افغانستان دوشنبه 2 نوامبر اعلام کرد، تخریب ساختمان‌های مزاحم و غیرقانونی در کابل ادامه دارد و خود را رسوا نسازید.

صالح در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشت: «بلدوزرهایی که به این هدف توظیف گردیده اند قوم، سمت، زبان، گروه سیاسی و سلیقه‌های شخصی را نمی‌شناسند. امید است که مانع این بلدوزرها نشوید و خود را رسوا نسازید».

صالح در ادامه به جرایم جنایی در شهر کابل اشاره کرده و نوشته است: «متاسفانه در بیست و چهار ساعت گذشته هشت واقعه جنایی به ثبت رسیده است و زیر پیگرد قرار دارد. پسرجوانی که دیروز اختطاف گردیده بود امروز نجات داده شده. همکاری مردم موثر واقع شده است».

او در مورد وضعیت ترافیک شهر کابل نیز نوشته است: «ترافیک کابل آنعده از تکسی‌هایی را که در سیت پیشرو دونفر مسافر جابجا می‌کنند توقف می‌دهد و جریمه می‌نماید بخشی از جریمه این است که ازین موترها برای گزمه‌های شاروالی و پولیس برای چند روز استفاده می‌گردد. لطفن متوجه باشید».

شایان ذکر است که امرالله صالح مسئولیت تأمین امنیت شهر کابل را به عهده دارد. او به تاریخ 29 اکتبر 2020 در صفحه رسمی فیسبوک‌اش نوشته بود، بخشی از جرایم که شهروندان کابل را به ستوه آورده بود نزدیک به صفر شده است، اما مبارزه علیه افراد مخرب ادامه دارد.