رئیس مجلس ایران به بیماری کرونا مبتلا شده است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

رئیس مجلس ایران شامگاه سه شنبه 27 اکتبر 2020 اعلام کرد که به کرونا مبتلا شده است.

محمد باقر قالیباف از طریق حساب توییتری خود ضمن اعلام خبر ابتلای خود به کرونا، از پیگیری امور و وظایف محوله از محل قرنطینه خبر داد.

به گزارش تابناک، رئیس پارلمان ایران در یک توییت نوشت:«یکی از همکاران دفترم به کرونا مبتلا شد نیمه شب پاسخ تست بنده هم اعلام و کرونا مثبت شد».

او افزود: «در حال حاضر در قرنطینه هستم و پیگیر امور و وظایف محوله خواهم بود».

خبر انتشار ابتلای قالیباف به کرونا در رسانه‌های داخلی بازتاب گسترده‌ای به دنبال داشت به طوری که واکنش برخی از نزدیکان رئیس پارلمان ایران را برانگیخت.

مشاور رئیس مجلس و مدیرکل حوزه ریاست مجلس به خبر ابتلای قالیباف به کرونا واکنش نشان داد.

احسان عسکری، مشاور رئیس مجلس و مدیرکل حوزه ریاست مجلس ایران در صفحه توییتر خود به خبر ابتلای احتمالی رئیس مجلس به بیماری کرونا واکنش نشان داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این پیام توییتری در پی اعلام برخی رسانه‌ها مبنی بر ابتلای محمدباقر قالیباف به ویروس کرونا منتشر شد. به گفته آن‌ها «نشانه‌های ابتلا به ویروس کرونا در محمدباقر قالیباف رؤیت شده و از او تست کرونا گرفته شده است. هنوز هیچ منبع رسمی ابتلای قالیباف به ویروس کرونا را تأیید نکرده است.»

توییت احسان عسکری
توییت احسان عسکری

عسکری در پیام توییتری خود با انتشار عکسی از حضور قالیباف در جلسه امروز صبح نوشت که «درست است که دشمنان مشغول به شایعه سازی و بیمار سازی آقای دکتر قالیباف هستند، اما ایشان بی توجه به تمام این مسائل مشغول به کار، کار و کار است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم