ترامپ رای پیش از موعد خود در انتخابات ریاست‌جمهوری را به صندوق انداخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا شنبه 24 اکتبر به دفتر رای‌گیری در «وست پالم بیچ» در فلوریدا رفت و رای پیش از موعد خود را در انتخابات ریاست‌جمهوری 3 نوامبر 2020 به صندوق انداخت.

ترامپ برای اعمال حق رای داهی خود همانند 55 میلیون شهروند آمریکایی که پیشتر و از بیم بروز شلوغی و ازدحام در روز رای‌گیری در سایه پاندمی کرونا رای داده‌اند، به مرکز رای‌دهی در داخل دفتر خود رفت.

ترمپ شنبه 24 اکتبر در توئیت خود نوشت: «من هم‌اکنون رای دادم که افتخار بزرگی است.»

ترامپ در توئیت قبلی خود نوشت که بایدن اقتصاد کشور را با افزایش زیاد مالیات‌ها نابود خواهد کرد و خطاب به مردم آمریکا گفت: «اجازه ندهید چنین اتفاقی رخ دهد.»

او هنگام ورود به دفتر رای دهی ماسک به صورت زده بود.

این میلیادر جمهوری‌خواه که همواره بدون ارائه دلیل نسبت به احتمال بروز تقلب گسترده در انتخابات از طریق رای‌‌دهی پستی، هشدار داده ‌است، گفت: «رای دهی بسیار برخوردار از ایمنی بود. بسیار ایمن تر از هنگامی که از طریق پستی رای می‌دهید.»

وی افزود: «همه چیز خیلی عالی و دقیق و با احترام اصول و قواعد بود». ترامپ تأکید کرد که رای خود را به فردی به نام ترامپ داده ‌است.

ترامپ خطاب به روزنامه‌نگاران گفت: امروز خیلی سرتان شلوغ خواهد بود و آنها شما را وادار می‌کنند که بسیار تلاش کنید». این سخنان پیش از مشارکت ماراتونی او در گردهمایی‌های انتخاباتی در سه ایالت در کارولینای شمالی، اوهایو و ویسکانسن بود.

بیشترین بازدید موضوعات مهم