.
.
.

تصویری، شرکت LG اولین تلویزیون «رول شونده» را وارد بازار کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

این تلویزیون که «LG Signature OLED R» نام دارد، هم اکنون در 7 فروشگاه لوازم الکترونیکی واقع در مراکز بزرگ کره جنوبی با قیمت قیمت 100 میلیون «وون» برابر با 87 هزار دلار آمریکا به بازار عرضه شده است.

از ویژگی‌های مهم و بسیار عالی این تلویزیون 65 اینچی تصویر با کیفیت و واضح است که این مدل تلویزیون با استفاده از پنل انعطاف‌پذیر OLED-R، روشنایی و کیفیت تصویر آن کنترل می‌شود. بنابراین با توجه به انعطاف پذیری صفحه می‌توان قسمتی از تلویزیون یا تمام آن با توجه به نیاز کاربران در پایه مخصوص رول می‌شود.

قبل از رول كردن صفحه

این تلویزیون علاوه بر دارا بودن سخت افزار پیشرفته به عنوان اولین تلویزیون با صفحه «رول شونده» در جهان، این تلویزیون نشان دهنده توانایی LG در ابتکار و ایجاد قابلیت‌های جدید است که به طور مستقیم به نفع مصرف کننده است.
این تلویزیون کاربران را از محدودیت دیوارهای خانه رها می‌کند و به دارندگان این امکان را می دهد تا محیط زندگی خود را بدون اختصاص دادن یک فضای دائمی و ثابت برای صفحه بزرگ تلویزیون که فقط هنگام روشن بودن مفید است، تنظیم و از آن استفاده کنند.
خریداران می‌توانند از بین چهار رنگ پوشش پشمی برای بلندگوهای این تلویزیون یکی را انتخاب کنند و پایه آلومینیومی آن را با طراحی یا الگوی خاصی سفارش کنند.

تلویزیون رول شونده ال جی از قابلیت‌هایی مانندFull View، Line View و Zero View پشتیبانی می‌کنند تا کاربران بتوانند در شرایط مختلف از آن بهره بگیرند.

شرکت «LG » پیشتر در مورد حالت Line View این تلویزیون توضیح داده بود. با انتخاب این گزینه تنها قسمت کوچکی از تلویزیون رول شدنی نشان داده می‌شود تا کاربر بتواند ساعت و تصاویر را مشاهده کرده و پخش موسیقی را کنترل کند.

در حالت Full View تمام صفحه تلویزیون باز است، اما در وضعیت Zero View تمام صفحه نمایش در قسمت پایه خود جمع شده و کاربران می‌توانند در این حالت از بلندگوی Dolby Atmos تعبیه شده در پایه تلویزیون استفاده کنند.

دستاورد تاریخی برای شرکت «LG»

پارک هیونگ سی «Park Hyoung-sei» رئیس بخش«پیشرفت‌های تدریجی نوآوری و طراحی‌های الی جی»، گفت:« سیستم جدیدی که در طرح، (LG Signature OLED R) بکار گرفته شد در حقیقت یک دستاورد بی‌سابقه است که واقعاً سزاوار است که مانند یک اثر هنری مهم از آن یاد کرد.
وی افزود: «این یک محصول لوکس واقعی است می‌تواند تصوری دیگر و منحصر به فرد به کاربران بدهد کما اینکه یک تجربه متمایز و طرز تفکر جدیدی را به کاربر ارائه می‌دهد این نوع نوآوری بار دیگر بر رهبری و برتری LG در بازار تلویزیون‌ها را تاکید می‌کند.

پارک هیونگ سی مسئول بخش فن‌آوری های پیشرفته در شرکت «LG»
پارک هیونگ سی مسئول بخش فن‌آوری های پیشرفته در شرکت «LG»
بیشترین بازدید موضوعات مهم