هشدار نسبت به افزایش فوتی‌های روزانه کرونا تا 600 نفر در ایران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size

رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری اعلام کرد که اگر وضع به همین منوال پیش برود و کاری برای کنترل شیوع ویروس کرونا انجام نشود، تعداد قربانیان طی یک روز به 600 نفر می‌رسد.

پیام طبرسی در یک برنامه در تلویزیون ایران گفت که در شهریورماه با توجه به رفتارهای اجتماعی و جامعه آماری پیش‌بینی کرده بودند که تعداد فوت‌شدگان در هر 24 ساعت به حدود 300 نفر برسد. به گفته او حالا هم اگر کاری صورت نگیرد این آمار دو برابر می‌شود.

به گفته او، اگر وضع به همین منوال پیش برود و کاری برای کنترل شیوع ویروس کرونا صورت نگیرد، تعداد قربانیان در 24 ساعت به 600 نفر هم می‌رسد.

او تاکید کرد که اگر بیماری همینطوری کنترل نشود و کسی کاری نکند و امور به حال خودش سپرده شود که شاید یکی خودش رعایت کند یا نکند، می‌شود این.

گفتنی است، آمار جان‌باختگان بیماری کووید 19 در ایران روز گذشته بار دیگر رکورد شکست و به 337 نفر طی یک روز رسید. بر اساس اعلام وزارت بهداشت ایران، مجموع فوتی‌های این بیماری به 30712 نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت ایران همچنین از شناسایی 4251 بیمار جدید کووید 19 از دیروز تا امروز بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی خبر داد و مجموع مبتلایان این بیماری را 534631 نفر عنوان کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم