.
.
.

طی یک حرکت جوانمردانه در فوتبال آلمان: مربی بازیکنانش را ترغیب به زدن گل به خودی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

در یکی از بازی‌های اوبرلیگای آلمان، یک حرکت جوانمردانه روی داد که طی آن مربی تیم اشتوتگارت کیکرز هنگام بازی مقابل تیم نوتینگن از بازیکنان خود خواست یک گل به دروازه خود بزنند.

بر اساس گزارش وب‌سایت ورزشی شترن، هنگام بازی دو تیم اشتوتگارت کیکرز و نوتینگن، مربی اشتوتگارت کیکرز از بازیکنانش خواست دروازه خودشان را با زدن یک گل به خود بگشایند.

این تصمیم رامون گرمان مربی تیم اشتوتگارت در پی آن گرفته شد که تیم حریف، توپ را به علت مصدومیت یکی از بازیکنانش به عمد به خارج از زمین زده بود تا گلی که کمی قبل از آن تیم اشتوتگارت بدون توجه به مصدومیت و بر زمین ماندن بازیکن حریف زده بود، جبران شود.

اشتوتگارت کیکرز در دقیقه 45 بازی دروازه حریف را باز کرده و نتیجه 2-0 به سود این تیم تغییر کرده بود. اما این گل به این ترتیب به ثمر رسیده بود. درحالیکه یک بازیکن نوتینگن به دلیل آسیب دیدن روی زمین افتاده بود بازیکنان اشتوتگارت پرتاب اوت خود را انجام داده و به گل رسیدند. این در حالی بود که پیشتر بازیکنان نوتینگن توپ را عمداً بیرون زده بودند تا به وضعیت هم تیمی‌شان رسیدگی شود.

لوکاس کلینگ بازیکنی بود که گل به خودی را وارد دروازه تیم خود کرد اما بازی در نهایت با نتیجه 4-1 به سود تیم اشتوتگارت کیکرز به پایان یافت.

بیشترین بازدید موضوعات مهم