.
.
.

زن عراقی برای انتقام از شوهر سابقش دو فرزند خردسالش را به رود دجله انداخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک زن عراقی که با همسر سابق خود دچار اختلاف شده بود، برای انتقام از او دو فرزند خردسالش را از روی پلی در بغداد به درون رودخانه دجله انداخت.

لحظه انداخته شدن کودکان که سن یکی از آنها یک سال و دیگری 3 سال اعلام شده، توسط دوربین‌های کنترل ترافیک ثبت شد و پلیس عراق ساعاتی بعد این مادر را دستگیر کرد.

در این ویدئو دیده می‌شود این زن به همراه کودکانش به پل «الائمه» که دو منطقه الکاظمیه و الاعظمیه بغداد را به هم متصل می‌کند رفته و بدون آنکه کسی متوجهش شود دو کودکش را یکی پس از دیگری به رودخانه انداخت، غافل از اینکه دوربین کنترل ترافیک در حال ثبت و ضبط این حادثه است.

این ویدئو به شکل گسترده‌ای در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد و موجی از خشم و انتقاد را به همراه داشت. ویدئویی هم از پدر این دو کودک منتشر شد که با چشمانی گریان درباره کودکان صجبت می‌کند. گروه‌های امداد و نجات کماکان در حال جستجو برای یافتن اجساد این دو کودک در رود دجله هستند.

این زن که نامی از او منتشر نشده بلافاصله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده و گفت که به دلیل اختلاف با همسر سابقش دست به این اقدام زد. ماهیت این اختلاف هنوز مشخص نیست.

لحظات ثبت شده توسط دوربین ترافیک نشان می‌دهد این مادر پس از انداختن دو کودکش به رودخانه، برای آخرین بار به آنها نگاه کرد تا شاید از سقوط آنها به درون آب مطمئن شود و شاید به عنوان مادر برای آخرین بار کوشیده فرزندان خود را ببیند.

در روند تحقیقات این زن گفت که سه ماه پیش از همسرش جدا شده و به طور مرتب به زیارت قبر «امام هفتم شیعیان» می‌رود ولی «کودکان را به آب انداختم تا همسرم حال این روزهای مرا تجربه کند». به گفته او همسر سابق حق حضانت این دو کودک را از او گرفته و او کوشیده به این طریق از او انتقام بگیرد.